Top ponuka pre ženy, náborový bonus 400 euro, ubytovanie a doprava zdarma!! (Balič)

EXPRESS WORK - CZECH JOB EXPRESS s.r.o.

Hlavné mesto Praha, Bratislavský kraj, Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Trnavský kraj, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava, Trenčiansky kraj, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Nitriansky kraj, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce, Žilinský kraj, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Prešovský kraj, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Košický kraj, Gelnica, Košice, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov, Praha, Stredočeský kraj, Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha - východ, Praha - západ, Příbram, Rakovník, Juhočeský kraj, České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor, Plzenský kraj, Domažlice, Klatovy, Plzeň - jih, Plzeň - město, Plzeň - sever, Rokycany, Tachov, Karlovarský kraj, Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Ústecký kraj, Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem, Liberecký kraj, Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily, Královohradecký kraj, Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov, Pardubický kraj, Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí, Vysočina, Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou, Juhomoravský kraj, Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo, Zlínsky kraj, Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín, Olomoucký kraj, Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk, Moravskosliezsky kraj, Bruntál, Frýdek - Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
07.12.2017
Ponúkaný plat (brutto)
od 800 euro + vykonostné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- potravinárský, automobilový a elektrotechnický priemysel
-obsluha výrobných a baliacich liniek v ćistom provoze , výroba zdravotne nezávadnych
potravín,
- výroba komponentov a súčiastok pre automobilový a elektrotechnický priemysel,
- práca vhodná pre ženy,
- pracovník prechádza komplexným zaškolením na pozíciu,
- práca na strojoch, kontrola kvality,
- balenie, skladanie, triedenie tovaru
- 2 zmenná prevádzka,
- vedenie dokumentácie o priebehu výrobného procesu
- dalšie jednoduché práce dle pokynov vedúcej

-nástupný bonus 12 000 Kč/400 Euro
- mzda 20 000 + bonusy podĺa výkonu
-týždenné zálohy 1 500 – 2 000Kč
- koordinátorka k dispozícii
- preplatené nadčasy až do 200hodin
- možnosť kariérneho rastu
- dochádzkový bonus až do výšky 50€
- ponukame vám 5 000Kč za odporučenie dalšieho nového zamestnanca
- doprava zabezpečená, ZVOZ zo Slovenska ZDARMA
- nové ubytovacie zariadenia s wifi,
- UBYTOVANIE LEN PRE žENY
- ubytovanie zdarma

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Patrí medzi najväčších výrobcov pufovaných výrobkov v Európe a medzi najznámejšie české značky zdravej výživy.
Výroba plastových komponentov a súčiastok, plastové diely pre odberatelov z automobilového a elektrotechnického výrobného odvetvia.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

- schopnosť práce v teamu
- zodpovednosť pri plnení ukolov
- manuálna zručnosť
- potravinársky preukaz

17. Listopadu 1a
690 02 Břeclav
ID: 3261530   Megjelentetés dátuma: 2017.12.05.