Top ponuka! Nástupný bonus 400€ Predavač/ Predavačka EXPRESS WORK, TPP Bratislava

EXPRESS WORK - CZECH JOB EXPRESS s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
05.12.2017
Ponúkaný plat (brutto)
3,80-4,80Eur/hodina netto + bonusy a stravné lístky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia so zákazníkom, obsluha zákazníka
- poskytovanie informácií o tovare
- práca na pokladni
- doplňovanie tovaru
- predaj ponúkaného tovaru
-práca na predajnej ploche a sklade
- podieľanie sa na chode predajne
- dokladanie tovaru
- výroba čerstvého tovaru /bagety/
- vypekanie pečiva
- kontrola kvality, vzhľadu a záruky predávaného tovaru
- udržiavanie čistoty a poriadku na predajni
- administratívna činnosť spojená s predajom
-vytváranie objednávok, príjem tovaru

Ponúkame Vám prácu na potravinovom oddelení za výhodných platových podmienok s náborovým príspevkom 400€
- mzda 3,80 – 4,80€ netto
- týždenné zálohy
- stabilné zamestnanie v úspešnej a dynamickej spoločnosti
- náborový príspevok 400€ LEN U NÁS!
- atraktívne finančné ohodnotenie- garancia zvyšovania platového ohodnotenia
- každá odpracovaná minúta zaplatená
- príplatky za zmennú prevádzku
- stabilná práca na hlavný pracovný pomer na dobu neurčitú
- možnosť privyrobenia si cez víkend + príplatok za prácu cez víkend
- príspevok na stravovanie / stravné lístky
- Vianočný bonus
- motivačný program a plánovanie kariérneho rastu zamestnancov
- zabezpečíme Vám školenie
- zabezpečené ubytovanie, ak nebývate v mieste výkonu prace a v blízkom okolí (hradené)
- príspevok na dopravu
- individuálny prístup manažera

Informácie o výberovom konaní

Potrebné:
-Zdravotný preukaz

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Potraviny predstavujú formát maloobchodných, rýchlo sa rozvíjajúcich sieti potravín. Našim hlavným cieľom je kvalita a čerstvosť potravín, moderný dizajn predajní a priateľský prístup personálu.
V predajniach nájdete produkty od viacerých dodávateľov. Podporujeme najmä dodávateľov zo Slovenska, no spolupracujeme aj s dodávateľmi zo susedných krajín.
Dôraz prikladáme na čerstvé potraviny, ktoré tvoria 30% sortimentu, ako sú napríklad čerstvé chlebíčky, zákusky, bagety, rôzne minútové jedlá a čerstvá organická káva.
Pre našich zákazníkov chceme zabezpečiť rýchly nákup, kvalitu ponúkaných potravín a dostupnú cenu.
Veríme, že v kaviarničkách, ktoré pre Vás pripravujeme sa budete cítiť príjemne .
Vaša spokojnosť a opakovaná návšteva, je dostatočným dôvodom posúvania sa smerom vpred k pozitívnym výsledkom.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy

- výučný list / stredoškolské vzdelanie
- skúsenosť z obchodu vítaná, nie je podmienkou
- schopnosť tímovej práce
- flexibilita
- príjemné vystupovanie a orientáciu na zákazníka

17. Listopadu 1a
690 02 Břeclav
ID: 3257216   Megjelentetés dátuma: 2017.11.30.