Hledáme šikovné Céčkaře do Brna (C/C++)

Experis

Místo práce
Brno-střed, Česko
Termín nástupu
09.09.2018
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
30 - 50,000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme k nám do týmů nadšené vývojáře v C/C++.
Pokud navíc umíte v Linuxu a znáte Python, plusové body pro Vás.

Pro juniorskou pozici stačí mít například školní projekty/diplomovou práci v C,C++.

Co od Vás potřebujeme:
- dobrou znalost angličtiny
- znalost jazyka C/C++
- vysokou školu ze zaměřením na IT
- znalost prostředí LINUX výhodou
- znalost Python také uvítáme

Na co se můžete těšit:
- mladý, přátelský kolektiv s nadšením pro inovace a kvalitu
- špičkově vybavené pracoviště a laboratoře
- zajímavé R&D projekty
- využití anglického jazyka
- unikátní technologie a know-how

Co Vám nabídneme:
- práci s důrazem na kvalitu a spolehlivost
- tvůrčí práci a prostor pro seberealizaci
- systematickou podporu expertního rozvojesílu a stabilní zázemí společnosti
- otevřené možnosti expertního i manažerského růstu
- 5 týdnů dovolené
- flexibilní pracovní dobu
- možnost home office
- příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně

Informace o náboru

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.10.2018 (zbývá ještě 39 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Our company is purpose-built to redefine mobile network economics for Communication Service Providers (CSPs).

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

C++ - pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Experis is dedicated to connecting talented individuals with businesses and opportunities across a number of professional sectors, including IT, Finance, Engineering and Healthcare. We will work with over 80 percent of the Fortune Global 500 providing you access to a huge network of opportunities. Our consultants have deep industry knowledge and understand the challenges you’re facing. We’ll connect you to the roles that can help you accelerate your career.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců

Adresa společnosti

Experis
Nové Sady 25
602 00 Brno
Česká republika

Kontakt

Kontaktní osoba: Kateřina Vybíhalová
E-mail: poslat životopis
ID: 3487180   Megjelentetés dátuma: 2018.09.07.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   30 - 50,000