General Ledger účetní (do mezinárodní společnosti)

Experis

Místo práce
Praha 4 - Pankrác, Hlavní město Praha
plný úvazek
Nabízený plat (hrubého)
35. - 45. 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti v oblasti účetnictví a rádi byste používali angličtinu při každodenní komunikaci? Je pro Vás důležitý další rozvoj a možnost kariérního růstu? Přidej se k účetnímu týmu v Americké společnosti sídlící na Praze 4, která nabízí nejen využití angličtiny na denní bázi, profesní vzdělávání, rotační program, flexibilní pracovní dobu a mnoho dalších zajímavých benefitů.

Na pozici "General Ledger účetní " bude mezi Vaše úkoly patřit:
* zodpovědnost za rekonciliaci vybraných účtů v hlavní knize
* zaúčtování měsíčních závěrkových operací, příprava závěrky a reportingu
* finanční schvalování a kontrola faktur
* příprava a kontrola účetních zápisů v deníku
* spolupráce na zefektivnění procesů v rámci oddělení
* zodpovědnost za dokumentaci a pravidelný update systému
* příprava podkladů pro interní i externí audit

Získáte zajímavé ohodnocení a benefity:
* flexibilní začátek a konec pracovní doby
* možnost práce z domova (3 dny/měsíc)
* propracovaný systém interního vzdělávání
* rotační program
* 5.400 Kč na jazykové vzdělávání a jiné kurzy
* 2 dny placené dny na externí školení
* 5 týdnů dovolené
* Kafetéria system
* občerstvení na pracovišti
* zaměstnanecké slevy
* úrazové a cestovní pojištění i pro soukromé účely
* stravenky.... :)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

IT Americká společnost sídlící na Pankráci.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

finance/účetnictví/ekonomie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Administrativní a ekonomické znalosti

Fakturace - pokročilý

Počítačové znalosti - uživatel

Microsoft Excel - pokročilý

Budoucí "General Ledger účetní " by měl mít:
* předchozí praxi v účetnictví/financích
* pokročilou znalost ANGLIČTINY (plynulá AJ)
* zkušenost s MS Office (EXCEL)
* dobré komunikační dovednosti
* smysl pro detail, pečlivost
Znalost SAP je výhodou
pečlivost, zaměření na detail, spolehlivost, samostatnost

Experis is dedicated to connecting talented individuals with businesses and opportunities across a number of professional sectors, including IT, Finance, Engineering and Healthcare. We will work with over 80 percent of the Fortune Global 500 providing you access to a huge network of opportunities. Our consultants have deep industry knowledge and understand the challenges you’re facing. We’ll connect you to the roles that can help you accelerate your career.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců

Adresa společnosti

Experis
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha
Česká republika

Kontakt

Kontaktní osoba: Aneta Pilná
E-mail: poslat životopis