Területi képviselő (Háztartási nagygépek: páraelszívók)

EXimPERT Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország (Az állás utazást igényel)
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
Azonnal, illetve megegyezés szerint

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Munkaköri feladatok:
- Új partnerek felkutatása (kiskereskedelem)
- Meglévő partnerkörrel történő kapcsolattartás
- Ügyfélmenedzsment
- Árajánlatok készítése
- Projektekben való aktív részvétel és azok nyomon követése

Munkaköri célok:
- Minőségi munkavégzés
- A társaság piaci pozíciójának az erősítése
- Tulajdonosi elvárások teljesítése

Termékkör: háztartási gépek

Közvetlen felettes: Ügyvezető

Munkaidő: hétfőtől péntekig, napi 8 órában

Kijelölt terület: ÉNY Magyarorország vagy ÉK Magyarország vagy DNY Magyarország vagy DK Magyarország + Budapest felosztás szerint

Preferált lakóhely: Budapest vagy a választott területen belül

Egyéb béren kívüli juttatások

Alkalmazotti jogviszony
Abszolút versenyképes alapbér + mozgóbér konstrukció
Cégautó (privát használatra is)
Laptop
Telefon
Cafeteria (Szép kártya)
Stabil vállalati háttér
Személyes és szakmai fejlődés perspektívája
Belső képzések, tréningek

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben ez a remek lehetőség felkeltette az érdeklődését vagy közel áll az elképzeléseihez, kérem küldje el az önéletrajzát a [email protected] címre.

A beérkezett dokumentumokat maximális diszkrécióval kezeljük!

Az esetleges felmondási idejére vonatkozólag a cég tekintettel van

Megbízó

Nagykereskedelem

Háztartási gépek egyik szegmensében jól prosperáló disztribútor.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Jogosítvány

B

Készségek és személyes tulajdonságok

Munkaköri követelmények:
- végzettség alapvetően nem preferált, de műszaki terület előny
- FEHÉRÁRU piac átfogó ismerete és kapcsolati tőke
- értékesítési tapasztalat háztartási gépek piacán (kiskereskedelem vagy nagykereskedelem)
- B kat. érvényes vezetői engedély + vezetői rutin

Személyiségjegyek:
- önálló, felelősségteljes, fegyelmezett és precíz munkavégzés
- gyors átlátó-, és kiváló problémamegoldó képesség
- minőségi munkaszemlélet

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Speciális területek és szakmunkák

A cég címe

Károly Krt. 5/a
1075 Budapest
ID: 3790962  Megjelentetés dátuma: 2020.02.06.