1 fő Telephelyvezető (Tatabánya) és 2 fő Értékesítő munkatárs (Tatabánya vagy Zalaegerszeg)

EXimPERT Kft.

A munkavégzés helye
Tatabánya, Zalaegerszeg
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
Azonnal, illetve megegyezés szerint
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
Versenyképes, személyes megbeszélés tárgyát képezi

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Telephelyvezető
- A telephelyen dolgozó munkatársak munkájának megtervezése, szervezése, ellenőrzése
- Az értékesítendő termékekhez kapcsolódó teljes körű fuvarszervezés, logisztika
- Folyamatos kapcsolattartás a Partnerekkel
- Vevői számlák kiállítása, vevői megrendelések, igények kezelése
- Beszállítói számlák ellenőrzése, rögzítése
- Kintlévőségek nyomon követése, kezelése
- Készlet nyomon követése; részvétel a leltárfolyamatokban, adatok rögzítésében
- Telephelyi értékesítés
- Irodai feladatok ellátása (pénzügyi, adminisztratív), az iroda napi szintű működésének biztosítása, felügyelete
- Vonatkozó jogszabályok maradéktalan betartása

Munkavégzés helye: Tatabányai telephely

Munkaidő: hétfőtől péntekig napi 8 órában, rugalmas

Közvetlen felettes: Cégvezető

Értékesítő munkatárs
- Telephelyen belüli értékesítés
- Anyagmozgatás (targoncával)

Munkavégzés helye: Tatabánya vagy Zalaegerszeg (választható)

Közvetlen felettes:
- Telephelyvezető

Munkaköri célok mindkét munkakörnél:
- Minőségi munkavégzés
- A társaság piaci pozíciójának erősítése
- Tulajdonosi elvárások teljesítése

Optimális kezdés: azonnal, illetve megegyezés szerint

Egyéb béren kívüli juttatások

Alkalmazotti jogviszony
Határozatlan idejű munkaszerződés
Stabil vállalati háttér
Piacképes termékek képviselete

Korrekt bércsomag
Teljesítmény bónusz (telephelyi teljesítmény után)
Mobiltelefon

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben ezek a kivételes ajánlatok felkeltették az érdeklődését, kérem küldje el önéletrajzát a pozicio@eximpert.hu e-mail címre.

Ajánlatunk érdekes lehet olyan személyeknek, akik dolgoztak már építőiparhoz kapcsolódó termékek értékesítése területén pl: klasszikus tüzép, de alkalmas eltökélt és motivált személyeknek is akiknek mindent megtanítunk.

Önéletrajzát maximális diszkrécióval kezeljük, és az esetleges felmondási idejére vonatkozólag rugalmasak vagyunk (maximum 1 hónap).

Megbízó

Kiskereskedelem

A cég tető-, és oldalfal szendvicspanelek, építőipari lemeztermékek (cserepeslemezek, trapézlemezek, teherhordó trapézlemezek) és kiegészítőik forgalmazásával foglalkozik.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Képzési szak

Műszaki előny de nem feltétel

Jogosítvány

B

Készségek és személyes tulajdonságok

Munkaköri követelmények

Telephelyvezető:
- legalább középfokú végzettség
- értékesítési / ügyfélkapcsolati tapasztalat
- irodavezetési tapasztalat (számlázás, adminisztráció)
- jó kommunikációs készség
- önálló, precíz és kreatív munkavégzés

Előnyök:
- építőipari termékek területén értékesítési tapasztalat
- műszaki végzettség
- műszaki rajz / terv olvasás
- targonca vezetői engedély és gyakorlati tapasztalat

Értékesítő munkatárs:
- targoncavezetési tapasztalat
- önálló, precíz és lendületes munkavégzés

Előnyök:
- targonca vezetői engedély

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Speciális területek

A cég címe

Károly Krt. 5/a
1075 Budapest
ID: 3331888   Megjelentetés dátuma: 2018.03.10.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   Versenyképes, személyes megbeszélés tárgyát képezi