Felnőttképzési-vezető

EXimPERT Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő, szabadúszó, vállalkozó
A munkába lépés időpontja
azonnal, illetve megegyezés szerint

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Munkaköri feladatok:

- A képzőcég munkájának vezetése, a kollégák és oktatók munkájának irányítása
- A dokumentációs rendszer folyamatos javítása, pontosítása, új eljárások kialakítása
- Új kollégák kiválasztása
- Kollégánk motiválása
- Minőségirányítási rendszer vezetése
- Munkaügyi Központokkal kapcsolattartás, pályázatok beadása
- Új képzések kiírása, szervezése
- A folyamatok optimalizálása, folyamatos javaslattétel a javításra
- Képzésenk megszervezése, kommunikáció a partnerekkel/résztvevőkkel
- Új képzési programok engedélyeztetési folyamatának megszervezése, lebonyolítása
- A képzések dokumentációjának vezetése, annak minden elemével
- A cég irodáinak és képzéseinek a látogatása időszakonként országosan

Munkaköri célok:
→ Minőségi munkavégzés
→ A társaság piaci pozíciójának erősítése

Közvetlen felettes: Ügyvezető

Munkaidő: hétfőtől péntekig, napi 8 óra, rugalmas

Egyéb béren kívüli juttatások

A foglalkoztatás jellegére vonatkozólag két lehetőség van:
- alkalmazotti jogviszony
- alvállalkozó (egyéni vállalkozó, társas stb.), de teljes munkaidőben a cég telephelyén és erőforrásait használva, kvázi nem külsős munkavégzés

A munkakörhöz notebook és telefon jár, valamint kiküldetéskor céges autó.

Versenyképes bér + bónuszók, inspiráló feladatok, szakmai támogatottság, stabil vállalati háttér, személyes és szakmai fejlődés perspektívája.

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben ez az egyedi lehetőség felkeltette az érdeklődését, és úgy véli, hogy szakmai felkészültségével, valamint személyes kompetenciáival hozzáadott értéket képviselne, kérem küldje el pályázatát a [email protected] címre.

A beérkezett dokumentumokat maximális diszkrécióval kezeljük!

Megbízó

Egyéb oktatási szervezetek

Oktatási tevékenység és szoftverfejlesztés.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Képzési szak

Andragógus vagy kapcsolódó tárgyú diploma

Jogosítvány

B

Szakmai tapasztalat években

3

Készségek és személyes tulajdonságok

Végzettség:
- Andragógus diploma a legjobb de kapcsolódó diploma is szóba jöhet (a pozíciót csak felsőfokú végzettséggel lehet ellátni)

Tapasztalat:
- Hasonló területen legalább 2-4 év
- Szervezői tapasztalatok
- Adminisztrációs feladatok magas szintű elvégzése

Előny:
- Magas szintű számítógépes felhasználói ismeretek
- Kiemelkedő szervezőkészség

Személyiségjegyek:
- Precíz, körültekintő, céltudatos
- Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és problémamegoldó képesség
- Kiemelkedő döntésképesség
- Lendületes munkatempó

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Speciális területek

A cég címe

Károly Krt. 5/a
1075 Budapest