Sales Manager - Értékesítő mérnök (2 fő, szerszámgépek piaca, K vagy Ny Mo. munkavégzés, home office, vonzó bércsomag)

EXimPERT Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
Azonnal, illetve megegyezés szerint

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Munkaköri feladatok:

→ A cég által forgalmazott Szerszámgépek (megmunkálóközpontok, kőszőrűgépek és esztergagépek) képviseletének ellátása, illetve az ehhez kapcsolodó after sales szolgáltatások (alkatrészellátás stb.) ajánlása.
→ Új ügyfelek akivirálása, meglévőkkel kapcsolattartás
→ Megrendelőkkel műszaki egyeztetések lebonyolítása
→ Termékportfolió bemutatása az ügyfelek döntéshozóinak
→ Új termékek, termékcsaládok piacra vezetése

Munkaköri célok:
→ Az értékesítési számok elérése
→ Minőségi munkavégzés
→ A társaság piaci pozíciójának erősítése

Közvetlen felettes: Ügyvezető

Munkába lépés tervezett határideje: azonnal, illetve megegyezés szerint (az esetleges felmondási idejére vonatkozólag rugalmasak vagyunk)

Munkavégzés helye: Ny-Magyarország és K-Magyarország 1-1 fő

Napi munkaidő: 8 óra, rugalmas

Lakóhelyet illetően nincs elvárás, preferált az adott desztináció földrajzi közepe vagy Budapest és környéke.

Nagyon fontos hogy a szervezési feladatok home office keretében végezendőek, azaz nincs kötelező irodai jelenlét! A budapesti központban havonta egyszer tartunk értekezletet.

Egyéb béren kívüli juttatások

Főállású munkaviszony határozatlan időre,
Bejelentés a teljes keresetre (nincsenek bújtatott juttatások),
Stabil vállalati háttér,
Minőséget képviselő termékkör,
A piac egyik legvonzóbb alapbérre,
Teljesíthető bónusz (teljesítményalapú),
Személyes és szakmai fejlődés perspektívája
Cégautó (privát használatra is)
Notebook
Telefon

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben ez a kivételes lehetőség felkeltette az érdeklődését vagy közel áll az elképzeléseihez, úgy kérem küldje el magyar és a választott nyelven (angol vagy német) az önéletrajzát a peter.taskovics@eximpert.hu címre.

A beérkezett pályázatát maximális diszkrécióval kezeljük!

Megbízó

Kiskereskedelem

Szerszámgépek forgalmazása

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Képzési szak

Műszaki

Jogosítvány

B

Szakmai tapasztalat években

3

Készségek és személyes tulajdonságok

Munkaköri követelmények:

Képzettség: Műszaki végzettség, elsősorban gépész- vagy villamosmérnök

Tapasztalat: Beruházási javak értékesítése területén legalább 3-5 év tapasztalat

Nyelvismeret: Angol és/vagy német napi használatban, üzleti tárgyalás lebonyolítására alkalmas

Előnyök:
- Szerszámgépek értékesítésében tapasztalat,
- Vezérlések ismerete,
- Meglévő ügyfélkör hasonló területen

Személyiségjegyek:
- Rugalmasság, mobilitás, talpraesettség;
- Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és problémamegoldó képesség;
- Teljesítmény-orientált munkaszemlélet

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Személyzeti Szolgáltató és Vezető Tanácsadó

A cég címe

Károly Krt. 5/a
1075 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Taskovics Péter
Tel.: 20/942-5155
E-mail: Küldje el önéletrajzát