Szerviztechnikus / Szervizmérnök (CNC szerszámgépek)

EXimPERT Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
azonnal, illetve megegyezés szerint

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Munkaköri feladatok:

→ A cég által forgalmazott CNC szerszámgépek és egyéb ipari berendezések (megmunkálóközpontok, szikraforgácsoló gépek, esztergagépek, köszörűgépek, ipari mosó berendezések, ipari elszívó berendezések) telepítése, installálása, üzembe helyezése, valamint szakszerű mechanikai és elektronikus javítása (cégközpontban és külső partnereknél egyaránt)
→ A szükséges adminisztrációk / javítási dokumentumok precíz vezetése

Munkaköri célok:
→ Minőségi munkavégzés
→ A társaság piaci pozíciójának erősítése
→ Tulajdonosi elvárások teljesítése

Közvetlen felettes: Ügyvezető

Napi munkaidő: 8 óra, 1 műszakban

Munkavégzés helye: Győr és kiküldetési helyek (Magyarország egész területe)

A munkavégzés ellátásához nem szükséges a cégközpont közvetlen környezetében élni, de ha nincs kiküldetés, akkor a cég központi szervizében kell a feladatokat ellátni.

Mivel a pozíció külföldi szakmai tréningekkel tarkított, így a megfelelő angol vagy német nyelvtudás elengedhetetlen.

Egyéb béren kívüli juttatások

Versenyképes bérezés
Alkalmazotti jogviszony
Határozatlan idejű munkaszerződés
Bejelentés a teljes keresetre (nincsenek bújtatott juttatások)
Stabil vállalati háttér
Személyes szakmai fejlődés
Külföldi szakmai továbbképzések, tréningek
Cégautó (privát használatra is)
Notebook
Telefon
Munkaruha

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben az ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérem önéletrajzát küldje el a peter.taskovics@eximpert.hu e-mail címre.

A beérkezett pályázatát maximális diszkrécióval kezeljük!

Megbízó

Kiskereskedelem

CNC szerszámgépek értékesítése, alkatrész és szerviztámogatás, technológiai tanácsadás.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Képzési szak

műszaki előny

Jogosítvány

B

Készségek és személyes tulajdonságok

Képzettség: Legalább középfokú műszaki végzettség

Tapasztalat: CNC szerszámgépek telepítése, szervizelése területen legalább 1-3 év tapasztalat

Ismeretek:
- Elektronikai ismeretek
- Vezérlés ismeret (pl: Heidenhain, Fanuc
stb.)
- Angol vagy német nyelvismeret

Előnyök:
- Több éves releváns tapasztalat
- Igazolható referencia

Személyiségjegyek:
- Megbízható munkavégzés
- Önállóság
- Minőségi munkaszemlélet
- Rugalmasság (utazási hajlandóság)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Személyzeti Szolgáltató és Vezető Tanácsadó

A cég címe

Károly Krt. 5/a
1075 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Taskovics Péter
Tel.: 20/942-5155
E-mail: Küldje el önéletrajzát