Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Minőségellenőr (Mór)

Exact Systems Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Mór
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
Azonnal

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk 14 országban tevékenykedő szolgáltatóként móri munkavégzésre keres MINŐSÉGELLENŐR munkatársat!
Amennyiben úgy érzi, hogy Ön megfelel az említett követelményeknek, küldje el jelentkezését a megadott elérhetőségre.

Feladatok:
• Vizuális és funkcionális ellenőrzés munkautasítás alapján
• Meghatározott szempontok szerinti válogatás
• Esetenként utómunkák elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Minőségellenőrzésben szerzett tapasztalat
• Több műszakos munkarend vállalása.
• Megbízhatóság, rugalmasság
• Pontos, precíz munkavégzés

Egyéb információ:

Műszakrend: 3 műszak 8 órában hétfőtől péntekig. (06:00-14:00;14:00-22:00; 22:00-06:00)
Munkaidő alatt az ebédidő és a szünetek is biztosítottak.

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit kínálunk:
• 1300 Ft/óra + műszakpótlék
• Alkalmi bejelentés/ egyszerűsített foglalkoztatás a későbbi határozatlan idejű munkaszerződés lehetőségével
• Heti kifizetés
• Akár azonnali kezdés

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezni önéletrajz küldésével a [email protected] e-mail címen lehet!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az Exact Systems 2004-ben alakult Lengyelországban és mára az egyik vezető minőségügyi szolgáltató. Szolgáltatások: minőségellenőrzés, utómunka és mérnöki projektek. 14 országban, több mint 3000 ügyféllel, közel 5000 minőségellenőrrel van jelen. Magyarországon az elsődleges cél a partnerek számára teljeskörű, személyre szabott szolgáltatás nyújtása.”

A cég címe

Hungária körút 140-144.
1146 Budapest
ID: 3958183  Megjelentetés dátuma: 2020.09.27.