Toborzási Koordinátor

Exact Systems Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Pest megye (Az állás utazást igényel)
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
Azonnal

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk magyarországi szervezetébe keresünk, azonnali kezdéssel Toborzási koordinátor munkatársat. Amennyiben úgy érzi, hogy Ön megfelel az említett követelményeknek és szeretne hosszú távon egy érdekes pozícióban dolgozni, küldje el önéletrajzát fizetési igénnyel együtt a megadott elérhetőségre.

Feladatok:
- A változó igényeknek megfelelő munkaerő toborzási feladatok ellátása
- Kiválasztás teljes körű lebonyolítása, kapcsolattartás a jelentkezőkkel
- Beérkező önéletrajzok szűrése, interjúk szervezése és kiválasztás
- Egyeztetés alvállalkozókkal, munkaerő kölcsönzőkkel
- Adminisztráció és riportolás

Elvárás:
- Minimum középfokú végzettség
- Nagyfokú rugalmasság és önállóság
- B kategóriás jogosítvány- az állás utazást igényel
- Utazási hajlandóság
- Jó szervezőkészség
- Kiemelkedő kommunikációs készség
- Angol, vagy német nyelv alapfokú ismerete
Előny:
- Saját autó
- Felsőfokú végzettség
- Tapasztalat HR/recruitment területen

Munkavégzés helye: Dunántúl, Pest megye

Egyéb béren kívüli juttatások

- Kötetlen munkaidő, adminisztratív munkavégzés akár otthonról is
- Stabil munkahely egy globális minőségügyi szolgáltatónál
- Folyamatos fejlődés, tréningek
- Karrier lehetőség
- Változatos munkakör, tapasztalatszerzési lehetőség

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével a [email protected] e-mail címen lehet.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Minimumszint (A1)

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az Exact Systems 2004-ben alakult Lengyelországban és mára az egyik vezető minőségügyi szolgáltató. Szolgáltatások: minőségellenőrzés, utómunka és mérnöki projektek. 14 országban, több mint 3000 ügyféllel, közel 5000 minőségellenőrrel van jelen. Magyarországon az elsődleges cél a partnerek számára teljeskörű, személyre szabott szolgáltatás nyújtása.”

A cég címe

Hungária körút 140-144.
1146 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Nyitrai Alexandra
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3951637  Megjelentetés dátuma: 2020.09.15.