Koordinátor (Nyugat-Magyarország)

Exact Systems Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Győr-Moson-Sopron megye, Fejér megye, Veszprém megye (Az állás utazást igényel)
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
Azonnal

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Cégcsoportunk 14 országban tevékenykedő szolgáltatóként KOORDINÁTOR munkatársat keres!

FELADAT LEÍRÁS:
A hozzá tartozó szolgáltatási helyeken az operatív végrehajtás teljes körű koordinációja.
•A hozzá tartozó régióban a szolgáltatás teljes körű koordinációja
•10-30 fő minőségellenőr munkájának irányítása az adott ügyfélnél, műszakok tervezése
•Műszaki és szervezeti folyamatoptimalizálás, munkaerő operatív szervezése
•A célszámok megfelelő mennyiségben és minőségben történő teljesítése
•Kapcsolattartás a partnerekkel, a felmerülő igények és problémák kezelése
•Reklamációk kivizsgálása, megoldása

ELVÁRÁS:
•Minimum középfokú végzettség
•Autóipari tapasztalat
•B kategóriás jogosítvány
•Nagyfokú rugalmasság térben és időben, utazási hajlandóság
•Jó szervezőkészség
•Kiemelkedő kommunikációs készség
•Alap szintű angol nyelvtudás
•Minőségügyi ismeretek
•Termelésben szerzett vezetői tapasztalat

ELŐNY:
•Felsőfokú végzettség
•Minőségügyi szolgáltatónál szerzett tapasztalat
•Saját autó

Az állás utazást igényel.
Munkavégzés helye: Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Veszprém megye

Egyéb béren kívüli juttatások

AMIT KÍNÁLUNK:
•Kötetlen munkaidő
•Stabil munkahely egy globális minőségügyi szolgáltatónál
•Alapbér + teljesítmény arányos havi mozgóbér
•Folyamatos fejlődés, tréningek (Quality academy)
•Karrier lehetőség (kiemelkedően teljesítő, megfelelő kompetenciákkal rendelkező kollegáink előrelépés lehetőségben bízhatnak)
•Változatos munkakör, tapasztalatszerzési lehetőség.

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezni önéletrajz küldésével és bérigény megjelölésével a [email protected] e-mail címen lehet!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az Exact Systems 2004-ben alakult Lengyelországban és mára az egyik vezető minőségügyi szolgáltató. Szolgáltatások: minőségellenőrzés, utómunka és mérnöki projektek. 14 országban, több mint 3000 ügyféllel, közel 5000 minőségellenőrrel van jelen. Magyarországon az elsődleges cél a partnerek számára teljeskörű, személyre szabott szolgáltatás nyújtása.”

A cég címe

Hungária körút 140-144.
1146 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Nyitrai Alexandra
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3946928  Megjelentetés dátuma: 2020.09.13.