SQA Mérnök (Kecskemét)

Exact Systems Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Kecskemét
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
Azonnal

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Cégcsoportunk 14 országban tevékenykedő szolgáltatóként kecskeméti munkavégzésre keres, azonnali kezdéssel SQA MÉRNÖK munkatársat.

Feladatok:
•Európai beszállítóktól beérkező komponensek minőségügyi felügyelete
•Beszállítókkal történő kapcsolattartás, hibás termék beérkezése esetén reklamáció indítása, a reklamációk kezelése, nyomon követése
•Beszállítók rendszeres auditálása, bevezetett javító intézkedések hatékonyság vizsgálata, beszállítók fejlesztése
•A beszállítók által bevezetett javító intézkedések termelő területen történő értékelése
•Elemzések, hibariportok szakmai véleményezése (elfogadása, visszautasítása, alternatívák vázolása)
•A beszállítói akciótervek megvalósulásának szakmai felügyelete (minőségügy és költség oldalról)
•Szoros együttműködés a beszerzési osztállyal és a termelő területtel

Elvárás:
•Felsőfokú műszaki végzettség
•Gyakorlati tapasztalat a beszállítói minőség-menedzsment valamint a minőségbiztosítási auditálás területén
•Gépészeti – fém, acél és műanyag alapanyagok minőségügyi követelményének ismerete
•Megmunkálási, szereldei technológiákban való jártasság
•Tárgyalás képes angol nyelvtudás (német és/vagy olasz nyelvtudás előny)
•IATF 16949, VDA 6.3 auditori képesítés
•Autóipari technikák magas szintű ismerete és alkalmazása (8D, 5Why, Ishikawa, PPAP –CP, FMEA, SPC)
•Magabiztos, határozott fellépés
•Felelősségteljes, megbízható munkavégzés
•Kiváló érdekérvényesítő készség

Előny:
•Minőségügyi szolgáltatónál szerzett tapasztalat

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit kínálunk:
•Stabil munkahely egy globális minőségügyi szolgáltatónál
•Versenyképes bérezési csomag
•Folyamatos fejlődés, tréningek (Quality academy)
•Változatos munkakör, tapasztalatszerzési lehetőség.

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezni önéletrajz küldésével az [email protected] e-mail címen lehet!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az Exact Systems 2004-ben alakult Lengyelországban és mára az egyik vezető minőségügyi szolgáltató. Szolgáltatások: minőségellenőrzés, utómunka és mérnöki projektek. 14 országban, több mint 3000 ügyféllel, közel 5000 minőségellenőrrel van jelen. Magyarországon az elsődleges cél a partnerek számára teljeskörű, személyre szabott szolgáltatás nyújtása.”

A cég címe

Hungária körút 140-144.
1146 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Nyitrai Alexandra
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3937857  Megjelentetés dátuma: 2020.07.15.