Részmunkaidős Rezidens Asszisztens (Győr)

Exact Systems Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Győr
Munkaidő
részmunkaidő, diák és időszakos munka
A munkába lépés időpontja
Azonnal
Bérfeltételek (bruttó)
1 600 Ft/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Cégcsoportunk 14 országban tevékenykedő szolgáltatóként győri munkavégzésre keres, azonnali kezdéssel Részmunkaidős Rezidens asszisztens munkatársat, időszakos munkára.

Diákok és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:
• rezidens mérnök munkájának támogatása
• riportok, táblázatok elkészítése
• dokumentumkezelés, adminisztráció
• kapcsolattartás a megbízó képviselőjével, partnerekkel

Elvárás:
• precíz, pontos munkavégzés
• jó kommunikációs készség
• kitartás, terhelhetőség, kitűnő problémamegoldó képesség
• magabiztos számítógépes ismeretek (MS Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
• minimum alapfokú angol nyelvismeret (elsősorban írásban lesz szükség rá)

Egyéb információk:
• munkavégzés helye: Győr
• munkaidő: hétköznap napi 6 óra
• időszakos munka, várható befejezés augusztus vége

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit kínálunk:
• egyszerűsített foglalkoztatás, heti kifizetéssel
• nettó 1600 Ft/óra
• fiatalos társaság
• változatos munkakör, tapasztalatszerzési lehetőség.
• azonnali munkakezdés

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezni önéletrajz küldésével az [email protected] e-mail címen lehet!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
főiskolai/egyetemi hallgató

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Alapszint (A2)

Egyéb ismeretek

Microsoft Excel - haladó

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az Exact Systems 2004-ben alakult Lengyelországban és mára az egyik vezető minőségügyi szolgáltató. Szolgáltatások: minőségellenőrzés, utómunka és mérnöki projektek. 14 országban, több mint 3000 ügyféllel, közel 5000 minőségellenőrrel van jelen. Magyarországon az elsődleges cél a partnerek számára teljeskörű, személyre szabott szolgáltatás nyújtása.”

A cég címe

Hungária körút 140-144.
1146 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Nyitrai Alexandra
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3935684  Megjelentetés dátuma: 2020.07.09.  A munkabér alsó határa (bruttó): 1 600 Ft/óra