Területi operatív vezető (Szentgotthárd)

Exact Systems Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Szentgotthárd
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
Azonnal

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Cégünk, az Exact Systems, az egyik vezető globális minőségügyi szolgáltató, mely 2004-ban alakult. Jelen pillanatban a világ 14 országában 900 ügyfélnek nyújtunk szolgáltatást 5500 minőségellenőrrel.
Magyarországi, dinamikusan bővülő csapatunkba keresünk kollegákat az alábbi pozícióra az alábbi feltételekkel: Területi operatív vezető
(Szentgotthárd)

FELADAT LEÍRÁS:
A hozzá tartozó szolgáltatási helyeken az operatív végrehajtás teljes körű koordinációja.
 5-50 fő minőségellenőr koordinációja
 Dolgozók létszámának biztosítása
 Műszak szervezés
 Kapcsolattartás külső és belső partnerekkel
 Reklamációk kivizsgálása, megoldása
 Minőségellenőrzési folyamatok kidolgozása, megvalósítása
 Probléma megoldás

ELVÁRÁS:
 Minimum középfokú végzettség
 Autóipari tapasztalat
 B kategóriás jogosítvány
 Nagyfokú rugalmasság térben és időben, utazási hajlandóság
 Jó szervezőkészség
 Kiemelkedő kommunikációs készség
 Angol nyelv magabiztos ismerete
 Minőségügyi ismeretek
 Termelésben szerzett vezetői tapasztalat

ELŐNY:
 Felsőfokú végzettség
 Minőségügyi szolgáltatónál szerzett tapasztalat

Egyéb béren kívüli juttatások

AMIT KÍNÁLUNK:

 Kötetlen munkaidő
 Stabil munkahely egy globális minőségügyi szolgáltatónál
 Alapbér + teljesítmény arányos havi mozgóbér
 Folyamatos fejlődés, tréningek (Quality academy)
 Karrier lehetőség (kiemelkedően teljesítő, megfelelő kompetenciákkal rendelkező kollegáink előrelépési lehetőségben bízhatnak)
 Változatos munkakör, tapasztalatszerzési lehetőség.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az Exact Systems 2004-ben alakult Lengyelországban és mára az egyik vezető minőségügyi szolgáltató. Szolgáltatások: minőségellenőrzés, utómunka és mérnöki projektek. 14 országban, több mint 3000 ügyféllel, közel 5000 minőségellenőrrel van jelen. Magyarországon az elsődleges cél a partnerek számára teljeskörű, személyre szabott szolgáltatás nyújtása.”

A cég címe

Hungária körút 140-144.
1146 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Nyitrai Alexandra
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3863123  Megjelentetés dátuma: 2020.02.04.