Junior Toborzási koordinátor

Exact Systems Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Bács-Kiskun megye, Pest megye, Fejér megye (Az állás utazást igényel)
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
Azonnal

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Folyamatosan és dinamikusan bővülő csapatunkhoz Toborzó munkatársat keresünk!
Lelkes, tanulni és tapasztalni vágyó, motivált pályakezdők jelentkezését várjuk, akik szeretnék, elsajátítani a toborzás-kiválasztás fortélyait.

Feladatok:
- A változó igényeknek megfelelő munkaerő toborzási feladatok ellátása
- Kiválasztás teljes körű lebonyolítása, kapcsolattartás a jelentkezőkkel
- Beérkező önéletrajzok szűrése, interjúk szervezése
- Egyeztetés alvállalkozókkal, munkaerő kölcsönzőkkel
- Adminisztráció és riportolás

Elvárás:
- Minimum középfokú végzettség
- Nagyfokú rugalmasság és önállóság
- B kategóriás jogosítvány- az állás utazást igényel
- Utazási hajlandóság
- Jó szervezőkészség
- Kiemelkedő kommunikációs készség
- Angol, vagy német nyelv alapfokú ismerete

Előny:
- Saját autó
- Felsőfokú végzettség
- Tapasztalat HR/recruitment területen

Egyéb béren kívüli juttatások

- Kötetlen munkaidő, adminisztratív munkavégzés akár otthonról is
- Stabil munkahely egy globális minőségügyi szolgáltatónál
- Folyamatos fejlődés, tréningek
- Karrier lehetőség
- Változatos munkakör, tapasztalatszerzési lehetőség

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével a [email protected] e-mail címen lehet.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Minimumszint (A1) vagy Német nyelv - Minimumszint (A1)

Egyéb ismeretek

Microsoft Excel - alapok
Microsoft Word - alapok

Jogosítvány

B

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az Exact Systems 2004-ben alakult Lengyelországban és mára az egyik vezető minőségügyi szolgáltató. Szolgáltatások: minőségellenőrzés, utómunka és mérnöki projektek. 14 országban, több mint 3000 ügyféllel, közel 5000 minőségellenőrrel van jelen. Magyarországon az elsődleges cél a partnerek számára teljeskörű, személyre szabott szolgáltatás nyújtása.”

A cég címe

Hungária körút 140-144.
1146 Budapest
ID: 3819873  Megjelentetés dátuma: 2020.02.27.