1 500 HUF/óra

Minőségellenőr kiemelt bérezéssel (Jászfényszaru)

Exact Systems Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Jászfényszaru
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
Azonnal
Munkabér (bruttó)

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Cégcsoportunk 14 országban tevékenykedő szolgáltatóként jászfényszarui munkavégzésre keres azonnali kezdéssel és kiemelt bérezéssel MINŐSÉGELLENŐR munkatársat!

Feladat: gyártásközi termék ellenőrzés

Elvárások:
• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• Önálló, felelősségteljes munkavégzés
• Betöltött 18. életév

Műszakrend: folyamatos munkarend, 4 műszakos 12 órás műszak, 2 nap munka 2 szabad.

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit nyújtunk:
• Órabér 1500 Ft csúsztatott, heti kifizetéssel
• Munkatárs ajánlási bónusz 25.000 Ft
• Munkaruházat
• Azonnali kezdés
• Tiszta munkakörnyezet, felszerelt szociális helységek

Információk a kiválasztási folyamatról

Kedves Pályázó!
A pozícióra jelentkezni önéletrajz küldésével és a bérigény megjelölésével a [email protected] e-mail címen!
A jelentkezések beérkezését követően személyes állásinterjúra invitáljuk a megfelelő jelölteket Móron, így gyors és kiszámítható folyamatra számíthat.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az Exact Systems 2004-ben alakult Lengyelországban és mára az egyik vezető minőségügyi szolgáltató. Szolgáltatások: minőségellenőrzés, utómunka és mérnöki projektek. 14 országban, több mint 3000 ügyféllel, közel 5000 minőségellenőrrel van jelen. Magyarországon az elsődleges cél a partnerek számára teljeskörű, személyre szabott szolgáltatás nyújtása.”

A cég címe

Hungária körút 140-144.
1146 Budapest

Kapcsolat