1 200 HUF/óra

Minőségellenőr (Székesfehérvár)

Exact Systems Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Székesfehérvár
Munkaidő
részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka)
Munkabér (bruttó)

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szeretne olyan projektekben részt venni, amelyekben a nemzetközi autóipari termelés részese lehet és tudásával, illetve tapasztalataival hozzájárulhat a járművek gyártásához és fejlesztéséhez? Cégcsoportunk 14 országban tevékenykedő szolgáltatóként székesfehérvári munkavégzésre keres szeptemberi kezdéssel MINŐSÉGELLENŐR munkatársat!

Feladatok: műanyag alkatrészek vizuális ellenőrzése
Minden feladatkörre kollégáink kellő időt biztosítanak a betanulásra. A munkáink jellegég tekintve: könnyű fizikai, de nagy fokú figyelmet igényel!

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Általános iskolai végzettség
• Betöltött 18. életév

Egyéb információ:
Műszakrend: 3 műszak 8 órában.
Munkaidő alatt az ebédidő és a szünetek is biztosítottak.

Bérinformációk

alapbér + műszakpótlékok + cafeteria

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit kínálunk:
• Órabér bruttó 1200 Ft + műszakpótlékok
• Hosszú távú, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony, fizetett szabadsággal, túlóra lehetőséggel
• Cafeteria 10.000 Ft
• Munkatárs ajánlási bónusz 25.000 Ft
• Munkaruházat
• Kezdés: szeptember

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az Exact Systems 2004-ben alakult Lengyelországban és mára az egyik vezető minőségügyi szolgáltató. Szolgáltatások: minőségellenőrzés, utómunka és mérnöki projektek. 14 országban, több mint 3000 ügyféllel, közel 5000 minőségellenőrrel van jelen. Magyarországon az elsődleges cél a partnerek számára teljeskörű, személyre szabott szolgáltatás nyújtása.”

A cég címe

Hungária körút 140-144.
1146 Budapest
ID: 3732599   Megjelentetés dátuma: 2019.08.05.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   alapbér + műszakpótlékok + cafeteria