Minőségügyi mérnök (Zalaegerszeg)

Exact Systems Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Zalaegerszeg
Munkaidő
teljes munkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka), szabadúszó, vállalkozó
A munkába lépés időpontja
Azonnal

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• Autóipari követelmények ismerete és munkakör szerinti gyakorlati alkalmazásának készsége (APQP, PPAP, MSA, SPC, FMEA, Ishikawa, 5 Why, 8D)
• Beszállítói és vevői kapcsolattartás, reklamációkezelési készség és gyakorlat
• Belső folyamatok fejlesztése az autóipari szabványkövetelmények szerint
• Együttműködés és csapatmunka az autóipari beszállítói követelmények szerint

Az álláshoz tartozó elvárások:
• felsőfokú végzettség (gépész vagy elektromos szakirány preferált)
• hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat
• angol tárgyalási szintű ismerete

Előnyt jelent:
• autóipari beszállításban szerzett tapasztalat,
• IATF 16949 és VDA 6.3 szerinti auditori képesség
• német nyelv ismerete

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit kínálunk:
• Stabil munkahely egy globális minőségügyi szolgáltatónál
• Folyamatos szakmai fejlődés és képzési lehetőségek
• Európai autóipari vevőkkel való beszállítói együttműködés és közös fejlesztési programokban való részvétel lehetősége
• Változatos munkakör, tapasztalatszerzési lehetőség

Munkavégzés helye: 8900 Zalaegerszeg

Információk a kiválasztási folyamatról

Kedves Pályázó!
A pozícióra jelentkezni önéletrajz küldésével és a bérigény megjelölésével a [email protected] e-mail címen!
A jelentkezések beérkezését követően személyes állásinterjúra invitáljuk a megfelelő jelölteket Móron, így gyors és kiszámítható folyamatra számíthat.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Képzési szak

mérnök

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az Exact Systems 2004-ben alakult Lengyelországban és mára az egyik vezető minőségügyi szolgáltató. Szolgáltatások: minőségellenőrzés, utómunka és mérnöki projektek. 14 országban, több mint 3000 ügyféllel, közel 5000 minőségellenőrrel van jelen. Magyarországon az elsődleges cél a partnerek számára teljeskörű, személyre szabott szolgáltatás nyújtása.”

A cég címe

Hungária körút 140-144.
1146 Budapest

Kapcsolat