Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Beugrós Minőségellenőr/Operátor (Szigetszentmiklós)

Exact Systems Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Szigetszentmiklós
Munkaidő
részmunkaidő
A munkába lépés időpontja
azonnal
Bérfeltételek (bruttó)
1 300 Ft/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk 14 országban tevékenykedő szolgáltatóként szigetszentmiklósi munkavégzésre BEUGRÓS MINŐSÉGELLENŐR és OPERÁTOR munkatársakat keres.

Amennyiben úgy érzi, hogy Ön megfelel az említett követelményeknek, küldje el jelentkezését a megadott elérhetőségre.

Minőségellenőrzés munkakörben feladatok:
• Vizuális ellenőrzés munkautasítás alapján
• Meghatározott szempontok szerinti válogatás
• Esetenként utómunkák elvégzése
• Adminisztráció

Operátor munkakörben feladatok:
• Termékek javítása, szerelése
• Különböző gyártó gépek kezelése, alapanyaggal történő ellátása
• Összeszerelési feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Utazási hajlandóság, nagyfokú rugalmasság
• Megbízhatóság,
• Pontos, precíz munkavégzés
• 8 vagy 12 órás műszakrend és esetenként hirtelen felmerülő munkavégzés vállalása.
• Hasonló munkakörökben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Egyéb információ:
Munkavégzés 8 vagy 12 órában, előre egyeztetett napokon és műszakban történik.
Munkaidő alatt az ebédidő és a szünetek is biztosítottak.

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit kínálunk:
• Nettó 1300 Ft/óra (heti kifizetéssel)
• Alkalmi bejelentés, egyszerűsített foglalkoztatás - határozatlan idejű munkaszerződés lehetősége
• Akár heti 3-5 nap munkavégzés
• Azonnali kezdés

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezni önéletrajz küldésével a [email protected]systems.hu e-mail címen lehet!
Kedves Pályázó! A jelentkezések beérkezését követően személyes állásinterjúra invitáljuk a megfelelő jelölteket, melynek eredményét helyszínen közöljük - így gyors és kiszámítható folyamatra számíthat

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az Exact Systems 2004-ben alakult Lengyelországban és mára az egyik vezető minőségügyi szolgáltató. Szolgáltatások: minőségellenőrzés, utómunka és mérnöki projektek. 14 országban, több mint 3000 ügyféllel, közel 5000 minőségellenőrrel van jelen. Magyarországon az elsődleges cél a partnerek számára teljeskörű, személyre szabott szolgáltatás nyújtása.”

A cég címe

Hungária körút 140-144.
1146 Budapest
ID: 3608259  Megjelentetés dátuma: 2020.09.22.  A munkabér alsó határa (bruttó): 1 300 Ft/óra