Minőségügyi vezető

Exact Systems Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország (Az állás utazást igényel)
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Cégcsoportunk 13 országban tevékenykedő minőségügyi szolgáltatóként MINŐSÉGÜGYI VEZETŐ munkatársat keres!

Főbb feladat: a vállalat minőségügyi feladatainak ellátása az alábbiak szerint
- MIR / KIR / MEBIR rendszer üzemeltetése
- Reklamációk kezelése
- Auditok tervezése, lebonyolítása
Szakértői szolgáltatási projektek teljes körű menedzselése

Elvárások:
- Minőségügyi területen szerzett legalább 3 év tapasztalat
- MIR / KIR / MEBIR rendszer működtetésében szerzett tapasztalat
- B kategóriás jogosítvány
- Rugalmasság, utazási hajlandóság
- Kiemelkedő kommunikációs készség
- Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
- MS Office eszközök magabiztos és hatékony használata (Excel, PowerPoint, Outlook)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
- Minőségügyi szolgáltatónál szerzett tapasztalat

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit kínálunk:
- Kötetlen munkaidő, home office lehetőség
- Stabil munkahely egy globális minőségügyi szolgáltatónál
- Alapbér + cafeteria + teljesítmény arányos bónusz
- Céges gépjármű, telefon, notebook
- Folyamatos fejlődés, tréningek (Quality academy)
- Változatos munkakör, tapasztalatszerzési lehetőség.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az Exact Systems 2004-ben alakult Lengyelországban és mára az egyik vezető minőségügyi szolgáltató. Szolgáltatások: minőségellenőrzés, utómunka és mérnöki projektek. 12 országban, több mint 3000 ügyféllel, közel 5000 minőségellenőrrel van jelen. Magyarországon az elsődleges cél a partnerek számára teljeskörű, személyre szabott szolgáltatás nyújtása.”

A cég címe

Hungária körút 140-144.
1146 Budapest

Kapcsolat