Minőségellenőr munkalehetőség (Veszprém) br. 200.000-240.000 Ft

Exact Systems Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Veszprém
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
Azonnal

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szeretne olyan projektekben részt venni, amelyekben a nemzetközi autóipari termelés részese lehet és tudásával, illetve tapasztalataival hozzájárulhat a járművek gyártásához és fejlesztéséhez? Cégcsoportunk 12 országban tevékenykedő szolgáltatóként veszprémi munkavégzésre keres azonnali kezdéssel betanított MINŐSÉGELLENŐR munkatársat!

Főbb feladatok, munkák: kábelek és műanyag alkatrészek méret ellenőrzése vizuálisan

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Általános iskolai végzettség
• Betöltött 18. életév
Egyéb információ:
Műszak és munkarend: a munkavégzés 1 műszakban, rugalmas beosztásban történik. Munkaidő alatt az ebédidő és a szünetek is biztosítottak.

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit kínálunk:
• Bér: 200.000 – 240.000 Ft
• Hosszú távú, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony, fizetett szabadsággal
• Készpénz cafeteria 8300 Ft
• Előrelépési és folyamatos fejlődési lehetőség, különböző tréningek
• Munkaruházat
• Akár azonnali kezdés

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezni önéletrajz küldésével a karrier.ex@exactsystems.hu e-mail címen lehet!
Kedves Pályázó! A jelentkezések beérkezését követően személyes állásinterjúra invitáljuk a megfelelő jelölteket Veszprémben, melynek eredményét helyszínen közöljük - így gyors és kiszámítható folyamatra számíthat.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az Exact Systems 2004-ben alakult Lengyelországban és mára az egyik vezető minőségügyi szolgáltató. Szolgáltatások: minőségellenőrzés, utómunka és mérnöki projektek. 12 országban, több mint 3000 ügyféllel, közel 5000 minőségellenőrrel van jelen. Magyarországon az elsődleges cél a partnerek számára teljeskörű, személyre szabott szolgáltatás nyújtása.”

A cég címe

Hungária körút 140-144.
1146 Budapest