Analizátor (Budapest, X.)

Exact Systems Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, X. kerület
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
Azonnal

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szeretne olyan projektekben részt venni, amelyekben a nemzetközi autóipari termelés részese lehet és tudásával, illetve tapasztalataival hozzájárulhat a járművek gyártásához és fejlesztéséhez? Cégcsoportunk 12 országban tevékenykedő szolgáltatóként budapesti munkavégzésre keres azonnali kezdéssel ANALIZÁTOR munkatársat!

Főbb feladatok, munkák:
• Kieső termékek analizálása a munkautasítás alapján,
• Excel töltése és képek készítése,
• Egyszerű lekérdezés a termékek élettörténetével kapcsolatban

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Általános iskolai végzettség
• Betöltött 18. életév

Előny: Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Egyéb információ:
Műszakrend: Folyamatos munkarend, 4 műszakos 12 órás műszak, 2 nap munka 2 szabad
Munkaidő alatt az ebédidő és a szünetek is biztosítottak.

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit kínálunk:
• Hosszú távú, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony, fizetett szabadsággal és műszakpótlékokkal
• Jelenléti bónusz 10.000 Ft
• Cafeteria 8300 Ft
• Túlóra lehetőség, túlóra bónusz 10.000 Ft
• Munkatárs ajánlási bónusz 25.000 Ft
• Előrelépési és folyamatos fejlődési lehetőség, különböző tréningek
• Munkaruházat
• Akár azonnali kezdés
• Kifejezetten kellemes és tiszta munka körülmények, üzemi konyha

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezni önéletrajz küldésével a [email protected] e-mail címen lehet!
Kedves Pályázó! A jelentkezések beérkezését követően személyes állásinterjúra invitáljuk a megfelelő jelölteket Budapesten, melynek eredményét helyszínen közöljük - így gyors és kiszámítható folyamatra számíthat.

Köszönjük bizalmát!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az Exact Systems 2004-ben alakult Lengyelországban és mára az egyik vezető minőségügyi szolgáltató. Szolgáltatások: minőségellenőrzés, utómunka és mérnöki projektek. 12 országban, több mint 3000 ügyféllel, közel 5000 minőségellenőrrel van jelen. Magyarországon az elsődleges cél a partnerek számára teljeskörű, személyre szabott szolgáltatás nyújtása.”

A cég címe

Hungária körút 140-144.
1146 Budapest

Kapcsolat