Minőségellenőr (Mór) Br.:200-250eFt

Exact Systems Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Mór, Mór (Járás), Fejér megye
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2018.03.19.
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
200.000-250.000

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szeretnél olyan projektekben részt venni, amelyekben a nemzetközi autóipari termelés részese lehetsz és tudásoddal illetve tapasztalataiddal hozzájárulhatsz a járművek gyártásához és fejlesztéséhez? Most lehetőséged van csatlakozni dinamikusan fejlődő csapatunkhoz, ahol megbecsülünk Téged!

Munkavégzés helye: MÓR

Mi is a konkrét munkakör?
Minőségellenőrzés

Műszak,munkarend: 3 műszak

Az általunk kínált lehetőség betanított, semmilyen végzettség vagy tapasztalat nem szükséges hozzá, így bátran jelentkezhetsz Te is!
Kérem csak az jelentkezzen, akinek nem okoz gondot az éjszakai munkavégzés!

Egyéb béren kívüli juttatások

Korrekt alapbér: bruttó 1200Ft/óra
Hosszútávú munkalehetőség
Biztos és pontos bérezés
Cafeteria
Bérlettámogatás/Benzinpénz
Túlóra lehetőség
Legális, bejelentett munkaviszony
Munkaruha, munkavédelmi bakancs
Folyamatos fejlődési lehetőség, különböző tréningek
Előrelépési lehetőség
Azonnali kezdés

Információk a kiválasztási folyamatról

Kedves Pályázók! A jelentkezések beérkezését követően személyes állásinterjúra invitáljuk a megfelelő jelölteket, az eredményt helyszínen közöljük, így gyors és kiszámítható folyamatra számíthatnak!

Köszönjük bizalmát!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

Számunkra a megbízhatóság és szorgaloma legfőbb erény! Amennyiben valóban szeretnél dolgozni és hosszútávban gondolkodsz, számíthatunk Rád, akkor ne hezitálj; küldd el fényképes önéletrajzod és csatlakozz csapatunkhoz!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az Exact Systems 2004-ben alakult Lengyelországban és mára az egyik vezető minőségügyi szolgáltató. Szolgáltatások: minőségellenőrzés, utómunka és mérnöki projektek. 12 országban, több mint 3000 ügyféllel, közel 5000 minőségellenőrrel van jelen. Magyarországon az elsődleges cél a partnerek számára teljeskörű, személyre szabott szolgáltatás nyújtása.”

A cég címe

Hungária körút 140-144.
1146 Budapest
ID: 3333448   Megjelentetés dátuma: 2018.03.12.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   200.000-250.000