Sorvezető (Budapest)

Exact Systems Hungary Kft.

A munkavégzés helye
X.kerület, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
Azonnal

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

MUNKAKÖR CÉLJA:
A meghatározott termelési folyamat(ok) felügyelete és adminisztrációja a hozzá tartozó területen, az előírt határidők és a minőségi követelmények betartásával.

FELADATOK ÉS FELELŐSSÉGEK:
 A gyártósori alapfogalmak (ciklusidő, vevői ütemidő, kihozatal stb.) és a kihozatalt elemző
alkalmazás ismerete
 A minőség, termelékenység, költség és biztonság vonatkozású tényezők közötti
összefüggések ismerete
 Standardek követése, a munkakörhöz tartozó LSW (Leader Standard Work) és annak nyomon
követési folyamatának betartása
 A megfelelő Standard Munka verzió (szükséges operátorok száma) kiválasztása az elvárt
darabszám függvényében, a képzettségi mátrix figyelembe vételével
 Az operátorok tájékoztatása az utómunkákról és azok okairól (az ismételt előfordulás
megelőzése érdekében)
 Az operátorok biztonságos munkavégzésének biztosítása
 A folyamatos gyártás biztosítása a hozzá tartozó területen, az összes standard betartása
mellett (Standard Munka, 5S, Jidoka, Poka Yoke, TPM, nem megfelelő termékek kezelése
stb.)
 A tervek teljesítéséhez szükséges emberi erőforrások tervezése, szervezése
 A folyamatos gyártást befolyásoló kockázati tényezők beazonosítása
 A kiesők és a teljesítményromlás azonnali felismerése
 A meghatározott Jidoka eszkalációs terv betartása, Jidoka riasztások rögzítése
 A felelősségi körébe tartozó adatok folyamatos frissítése és aktív részvétel az előírt
megbeszéléseken
 A hozzá tartozó sor termelési folyamatainak állandó követése, szükség esetén beavatkozás
az eltérés menedzsment előírásainak megfelelően
 Az eltérések dokumentálása a standardok és a mérőszámok esetében
 A sori információs tábla kezelése az eltérés menedzsment előírásainak megfelelően
 Akciók meghatározása – szükség esetén a támogató funkciók bevonásával –, a probléma
megoldására irányuló és eszkalációs folyamat elindítása, főként a hibák ismételt előfordulása
esetében
 A fejlesztési lehetőségek azonosítása a hozzá tartozó soron
 Az operátorok támogatása új ötletek megosztásában
 A következő műszak előkészítése, túlórák önálló szervezése, részvétel a műszak átadásátvétel
folyamatában
 A vezetésére bízott dolgozók teljesítményének nyomon követése és folyamatos visszajelzés
a munkatársak részére
 Új dolgozók oktatása a standardokra; módosult standardok oktatása az érintett munkatársak
részére
 Képzettségi mátrix kezelése
 Teljes körű hatékony karbantartás (TPM) elvégeztetése, ellenőrzése
 Az operátorok tájékoztatása az aktuális változásokról
 Gyártásközi mérések elvégzése és dokumentálása az előírásoknak megfelelően.
 A gyártásközi kiesőkről és a végselejtről készített hibagyűjtő kártya naprakész rögzítése az
SAP-ban.
 A gépbeállítók által beállított berendezések paramétereinek mérése (típusváltás
engedélyezés), gép-és folyamatképesség mérések elvégzése.
 A gyártási folyamatok felügyeletével, biztosításával kapcsolatos egyéb vizsgálatok,
elemzések, adatgyűjtések elvégzése.
 Aktív részvétel a folyamatos javító tevékenységben, projektekben.
Munkáját a vállalatirányítási rendszerben meghatározott folyamatok és követelmények szerint végzi.
Betartja a környezet-, tűz-, munka- és egészségvédelmi szabályokat, valamint a lean és az 5s előírásait.

Egyéb béren kívüli juttatások

Korrekt alapbér
Cafeteria
Bejárástámogatás

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az Exact Systems 2004-ben alakult Lengyelországban és mára az egyik vezető minőségügyi szolgáltató. Szolgáltatások: minőségellenőrzés, utómunka és mérnöki projektek. 12 országban, több mint 3000 ügyféllel, közel 5000 minőségellenőrrel van jelen. Magyarországon az elsődleges cél a partnerek számára teljeskörű, személyre szabott szolgáltatás nyújtása.”

A cég címe

Hungária körút 140-144.
1146 Budapest