Ügyeletes/beugrós operátor! br.:200.000-250.000ft

Exact Systems Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, X.kerület, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő
A munkába lépés időpontja
2018.02.25.
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
200.000-250.000

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szeretnél olyan projektekben részt venni, amelyekben a nemzetközi autóipari termelés részese lehetsz és tudásoddal illetve tapasztalataiddal hozzájárulhatsz a járművek gyártásához és fejlesztéséhez? Most lehetőséged van csatlakozni dinamikusan fejlődő csapatunkhoz, ahol megbecsülünk Téged!

Munkavégzés helye: BUDAPEST, X. kerület

Mi is a konkrét munkakör?
Operátor/Összeszerelő: Kis méretű elektrotechnikai eszköz összeszerelése. A már meglévő tapasztalatok és munkatársaink alapján a munka kifejezetten könnyű, és egyáltalán nem megeröltető.
A munkakörülmények kifejezetten kellemesek, tisztaság van, kellemes munkakörnyezet és hőmérséklet.
A "beugrós" operátor ügyeletesként dolgozna, garantálva az óraszámát!

Műszak,munkarend: A munkavégzés 12 órában történik nappal és éjszaka. (2 nap munka - 2 nap szabad )

Az általunk kínált lehetőség betanított, semmilyen végzettség vagy tapasztalat nem szükséges hozzá, így bátran jelentkezhetsz Te is!

Egyéb béren kívüli juttatások

Korrekt alapbér: bruttó 1200Ft - 1400Ft/óra
Hosszútávú munkalehetőség
Biztos és pontos bérezés
Cafeteria
Bérlettámogatás/Benzinpénz
Túlóra lehetőség
Legális, bejelentett munkaviszony
Munkaruha, munkavédelmi bakancs
Folyamatos fejlődési lehetőség, különböző tréningek
Előrelépési lehetőség, hosszútávú álláslehetőség
Akár azonnali kezdés

Információk a kiválasztási folyamatról

Kedves Pályázók! A jelentkezések beérkezését követően személyes állásinterjúra invitáljuk a megfelelő jelölteket, az eredményt helyszínen közöljük, így gyors és kiszámítható folyamatra számíthatnak!

Köszönjük bizalmát!

A kiválasztás befejezésének tervezett időpontja

2018.02.18. (még 0 nap van hátra)

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

Számunkra a megbízhatóság és szorgaloma legfőbb erény! Amennyiben valóban szeretnél dolgozni és hosszútávban gondolkodsz, számíthatunk Rád, akkor ne hezitálj; küldd el fényképes önéletrajzod és csatlakozz csapatunkhoz!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az Exact Systems 2004-ben alakult Lengyelországban és mára az egyik vezető minőségügyi szolgáltató. Szolgáltatások: minőségellenőrzés, utómunka és mérnöki projektek. 12 országban, több mint 3000 ügyféllel, közel 5000 minőségellenőrrel van jelen. Magyarországon az elsődleges cél a partnerek számára teljeskörű, személyre szabott szolgáltatás nyújtása.”

A cég címe

Hungária körút 140-144.
1146 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Fissah Fatima
E-mail: Küldje el önéletrajzát