Targoncás (Szigetszentmiklós)

Exact Systems Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Szigetszentmiklós
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Cégcsoportunk 12 országban tevékenykedő szolgáltatóként szigetszentmiklósi munkavégzésre keres azonnali kezdéssel TARGONCÁS munkatársat!

Főbb feladatok, munkák:
• Árumozgatás
• Termeléstámogatás
• Áru be- és kivételezés, kiszállításra előkészítés

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Általános iskolai végzettség
• Targoncás jogosítvány
• Oldalvillás targonca kezelés
• Betöltött 18. életév

Előny: Tapasztalat árukiadásban

Egyéb információ:
Műszakrend:
1. 8 órás (8:00-17:00), vagy
2. 12 órás (3 nap 6:00-18:00 óráig, 3 nap szabad, 3 nap 18:00-6:00 óráig)
Munkaidő alatt az ebédidő és a szünetek is biztosítottak.

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit kínálunk:
• Hosszú távú, bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony, szabadsággal
• Biztos és pontos bérkifizetés
• Cafeteria
• Munkaruházat
• Akár azonnali kezdés
• Üzemi konyha, normális munkakörülmények

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezni önéletrajz küldésével a [email protected] e-mail címen lehet!
Kedves Pályázó! A jelentkezések beérkezését követően személyes állásinterjúra invitáljuk a megfelelő jelölteket Szigetszentmiklósra, melynek eredményét helyszínen közöljük - így gyors és kiszámítható folyamatra számíthat.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az Exact Systems 2004-ben alakult Lengyelországban és mára az egyik vezető minőségügyi szolgáltató. Szolgáltatások: minőségellenőrzés, utómunka és mérnöki projektek. 12 országban, több mint 3000 ügyféllel, közel 5000 minőségellenőrrel van jelen. Magyarországon az elsődleges cél a partnerek számára teljeskörű, személyre szabott szolgáltatás nyújtása.”

A cég címe

Hungária körút 140-144.
1146 Budapest