Lakástakarítás - Anglia

Euwork Kft.

A munkavégzés helye
Oxfordshire, Anglia, Egyesült Királyság
Munkaidő
teljes munkaidő
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
1125 GBP

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Folyamatosan aktuális mostantól a lakástakarítás az Egyesült Királyságban tartózkodók számára! 7 év sikeres együttműködés után, most még több magyar munkavállalóval szeretné bővíteni lakástakarítói csapatát, a már kint tartózkodó munkát keresők köréből!

Feladatok:

Takarítás: portalanítás, porszívózás, szőnyegtakarítás, teljes bútortakarítás, elektromos berendezések szakszerű letakarítása;
Konyhában:mosogatás, konyhai gépek tisztán tartása, hűtőgép leolvasztás;
Vizesblokkban:felmosás, csempetisztítás, WC takarítás, kád takarítása;
Egyéb feladatok:ablakmosás, locsolás, mosás, teregetés, vasalás.

Előnyök:

jó munkahelyi légkör
nagyszerű csapat
kiváló lehetőség
elégedettség
jó kereseti lehetőség
megbecsülés

Amit nyújt:
alkalmazotti jogviszonyban 7,50 GBP/óra
min. 35 órás munkahét (hétfőtől péntekig, tehát a hétvége szabad)
előrelépési lehetőség
olcsó szállás 70 GBP/hét
minimális indulótőke : 110.000. FT
segítségnyújtás a hivatalos ügyek intézésében

Elvárások:
társalgási szintű angol nyelvtudás
B kategóriás jogosítvány ( párok esetében legalább az egyik félnek legyen)
18-40 év közötti életkor
csak lányok és párok jelentkezését tudjuk elfogadni, a szabad férőhelyek miatt
(párok esetén a folyamatos együttdolgozás nem garantált)
indulótőke megléte
Egy igazán barátságos csapat részesei lehettek, gyönyörű környezetben lakhattok, és azonnal munkába tudtok állni, valamint még az angoltudásotok is folyamatosan, gyorsan fejlődik.

Mi az, amitől ez egy fantasztikus lehetőség?
Az, hogy szemben más munkalehetőségekkel, itt nem kell előre fizetnetek a szállásért, és egyéb plusz kiadásaitok sincsenek. Az Euwork Kft szolgáltatása is teljesen díjmentes. Ezért indulótőke nem szükséges.

A tapasztalat nem feltétel, mivel a képzést biztosítja partnerünk!

Ez a lehetőség a már Egyesült Királyságban tartózkodóknak szól kifejezetten és kizárólag!

„Mi lenne a feladatunk?”
Mivel partnerünk egy professzionális lakástakarítási szolgáltatásokat nyújtó cég, ezért olyan klasszikus takarítási feladataitok lennének, amit a saját otthonotokban is rendszeresen végeztek – csak más, professzionális eszközökkel és módszerekkel.

„Mennyit kereshetünk?”
A kezdő fizetés 6.95 - 7,50 GBP/óra (3 hónap után a teljesítmény függvényében emelkedhet), a munkaidő pedig hétfőtől-péntekig kb. 35-45 óra, a hétvége pedig szabad!
A fizetés az angol bankszámlátokra érkezik – amely elintézésében segítséget nyújtanak nektek – az első hónapban hetente, utána pedig havonta.
Tehát normál, 38 órás munkahéten, havi bruttó több mint 1000 Font kereshető meg, amelyből a kedvező lehetőségek mellett nagyon jól félre lehet tenni.

„Mit lehet tudni a szállásról?”
A szállást a munkáltató biztosítja Nektek, amelyek közös használatban lévő, jól felszerelt lakások, a költsége pedig rendkívül kedvező, ugyanis az összes rezsiköltséggel együtt 70 GBP kiadást jelent hetente!Beköltözéskor nem kell kauciót fizetni!

Barátságos, motivált, energikus és megbízható vagy?
Precíz vagy?
Ügyfélorientált vagy?
Teljes munkaidős állásra vágysz?
Azonnal munkába állnál?

Amennyiben igen, ne habozz, JELENTKEZZ a [email protected] e-mail címen!

A velünk való skype/telefonos interjút követően, az Egyesült Királyságban kerül sor (Oxfordban, várhatóan) a partnerrel való interjúra!

További részletek a lakástakarításról

Irodáink:
Budapest
Csíkszereda

Megbízó

Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

Anglia Oxfordshire nevű megyéjében, egy kisvárosban professzionális lakástakarítási szolgáltatást nyújtó családi vállalkozás

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Képzési szak

takarítás

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Küszöbszint (B1)

Jogosítvány

B

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk azzal a céllal alakult tizenkét évvel ezelőtt, hogy külföldi munkát közvetítsen mindazok számára, akik külföldön szeretnének hivatalos keretek között dolgozni és ezzel későbbi életüket anyagilag megalapozni, illetve nyelvtudásukat szeretnék elmélyíteni, aktívvá tenni. (Do you speak English? Of course I do!!)
Nem véletlenül cégünk a legnagyobb külföldi munka közvetítő Magyarországon. Sikerünk záloga a személyes interjú, a széleskörű tájékoztatás és a külföldi tapasztalatokkal is rendelkező munkatársaink szaktudása. több mint tízezer, külföldön sikeresen elhelyezett ügyfelünk tanúsíthatja: Ha külföldi munka, akkor Euwork! Aktuális külföldi munka ajánlatainkat ide kattintva olvashatod.

Az alkalmazottak száma

5-9 alkalmazott

A cég címe

Euwork Kft.
Szófia utca 15
1068 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Tóth Bernadett
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 854721   Megjelentetés dátuma: 2018.10.24.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1125 GBP