Lakástakarítás Angliában

Euwork Kft.

A munkavégzés helye
Oxfordshire, Anglia, Egyesült Királyság
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Takarítás: portalanítás, porszívózás, szőnyegtakarítás, teljes bútortakarítás, elektromos berendezések szakszerű letakarítása;
Konyhában: mosogatás, konyhai gépek tisztán tartása, hűtőgép leolvasztás;
Vizesblokkban: felmosás, csempetisztítás, WC takarítás, kád takarítása;
Egyéb feladatok: ablakmosás, locsolás, mosás, teregetés, vasalás.

Egyéb béren kívüli juttatások

-alkalmazotti jogviszonyban 8.72 GBP/óra minden életkorra vonatkozóan, (3.
hónap után 8.75 GBP/óra - sofőröknek 8.90 GBP/óra)
-min. 40 órás munkahét (hétfőtől péntekig, tehát a hétvége szabad)
-előrelépési lehetőség
-olcsó szállás 80 GBP/hét, amely már a rezsiköltséget is tartalmazza
-minimális indulótőke : kb. 110.000. HUF
-ingyen asszisztencia, segítségnyújtás a hivatalos ügyek intézésében

Megbízó

Egyéb területek

Angol partnercégünk egy kedves családi vállalkozás, amely professzionális lakástakarítás szolgáltatást nyújt Anglia Oxfordshire megyéjében. A cég központja és az alkalmazottak lakásai is egy itteni kisvárosban (Wantage) találhatóak, mely fél órára van Oxfordtól és Londonból is jól megközelíthető. A munka egyik előnye, hogy se a munkáért, sem az ügyintézésért, sem pedig a szállásért nem kell nagyobb összeget kifizetni, ezért már akár 110.000 Ft indulótőke is elengedő!

JELENTKEZNI a fényképes angol nyelvű önéletrajz elküldésével lehet a [email protected] email címen.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Alapszint (A2)

Jogosítvány

B

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

-társalgási szintű angol nyelvtudás
-B kategóriás jogosítvány ( párok esetében
legalább az egyik félnek legyen)
-18-40 év közötti életkor
-csak lányok és párok jelentkezését tudjuk
elfogadni, a szabad férőhelyek miatt
(párok esetén a folyamatos együtt dolgozás nem
garantált)
-indulótőke megléte

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

2006 óta Magyarország egyik legnagyobb külföldi munkaerő toborzó cége vagyunk. Amivel foglalkozunk: munkaerő toborzás, munkaerő közvetítés, személyzeti tanácsadás.

Az alkalmazottak száma

50-99 alkalmazott

A cég címe

Euwork Kft.
Városház utca 3-5. félemelet
1052 Budapest

Kapcsolat

ID: 3750678  Megjelentetés dátuma: 2020.09.11.