Lakástakarítás Angliában

Euwork Kft.

A munkavégzés helye
Oxfordshire, Egyesült Királyság
Munkaidő
teljes munkaidő
Bérfeltételek (bruttó)
2 980 - 3 050 Ft/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Takarítás: portalanítás, porszívózás, szőnyegtakarítás, teljes bútortakarítás, elektromos berendezések szakszerű letakarítása;
Konyhában:mosogatás, konyhai gépek tisztán tartása, hűtőgép leolvasztás;
Vizesblokkban:felmosás, csempetisztítás, WC takarítás, kád takarítása;
Egyéb feladatok:ablakmosás, locsolás, mosás, teregetés, vasalás.

Egyéb béren kívüli juttatások

alkalmazotti jogviszonyban 8.21 GBP/óra minden életkorra vonatkozóan, (3. hónap után 8.40 GBP/óra - sofőröknek 8.65 GBP/óra)
min. 40 órás munkahét (hétfőtől péntekig, tehát a hétvége szabad)
előrelépési lehetőség
olcsó szállás 80 GBP/hét, amely már a rezsiköltséget is tartalmazza
minimális indulótőke : kb. 110.000. HUF
segítségnyújtás a hivatalos ügyek intézésében

Megbízó

Egyéb területek

Angol partnercégünk egy kedves családi vállalkozás, amely professzionális lakástakarítás szolgáltatást nyújt Anglia Oxfordshire megyéjében. A cég központja és az alkalmazottak lakásai is egy itteni kisvárosban (Wantage) találhatóak, mely fél órára van Oxfordtól és Londonból is jól megközelíthető. A munka egyik előnye, hogy se a munkáért, sem az ügyintézésért, sem pedig a szállásért nem kell nagyobb összeget kifizetni, ezért már akár 110.000 Ft indulótőke is elengedő!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Alapszint (A2)

Jogosítvány

B

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

társalgási szintű angol nyelvtudás
B kategóriás jogosítvány ( párok esetében legalább az egyik félnek legyen)
18-40 év közötti életkor
csak lányok és párok jelentkezését tudjuk elfogadni, a szabad férőhelyek miatt
(párok esetén a folyamatos együtt dolgozás nem garantált)
indulótőke megléte

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaközvetítés

Az alkalmazottak száma

50-99 alkalmazott

A cég címe

Euwork Kft.
Városház utca 3-5. félemelet
1052 Budapest

Kapcsolat

ID: 3750678  Megjelentetés dátuma: 2019.11.21.  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2 980 - 3 050 Ft/óra