Java-Android fejlesztő

Euwork Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
részmunkaidő, diák és időszakos munka, szabadúszó, vállalkozó

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Prooktatás csapata programozás oktatására keres tapasztalt Java-Android programozót.

Amit kínálunk:

• Megállapodás szerinti bérezés
• Jól felszerelt munkakörnyezet
• Sok éves tapasztalattal rendelkező csapat
• Főállás mellett is végezhető

Főbb feladatok:

• Tematika uptodate-elése
• Óravázlatok készítése
• Oktatás a meglévő tematika és kialakított módszerünk alapján
• Tesztek íratása és azok javítása
• Vizsgamunkák előkészítése és kiértékelése
• Házi feladatok készítése és számonkérése

Az oktatói álláshoz tartozó elvárások:

• Legyél tapasztalt programozó a saját szakterületeden (expert/senior)
• Legyél kedves és szeress felnőtteket oktatni
• Legyél igényes a munkádra, készülj fel az órákra
• Legyél türelmes a diákokkal (mert senki sem úgy születik, hogy egyből jó programozó)
• Szeress programozni

Munkavégzés helye: 1065 Bp. Szófia u. 15, Prooktatás Központ. A tanfolyamok általában 17:30-20:15 között vannak. Vannak hétvégi képzéseink is, amiknek az időbeosztása a következő képen alakul: 9:30-15:30-ig.

Megbízó

Információtechnológia, számítógépes programozás, internetes portálok

Cégünk programozni vágyók számára kínál különböző tanfolyamokat.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

2006 óta Magyarország egyik legnagyobb külföldi munkaerő toborzó cége vagyunk. Amivel foglalkozunk: munkaerő toborzás, munkaerő közvetítés, személyzeti tanácsadás.

Az alkalmazottak száma

50-99 alkalmazott

A cég címe

Euwork Kft.
Városház utca 3-5.
1052 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Meilinger Zsanett
Tel.: +36306071791
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3744475  Megjelentetés dátuma: 2020.06.24.