4 100 - 4 250 HUF/óra

Csomagkézbesítő Hamburgban- Angol nyelvtudással is!

Euwork Kft.

A munkavégzés helye
Németország (Az állás utazást igényel)
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2019.09.01.
Munkabér (bruttó)

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Német partnerünk vezetési tapasztalattal rendelkező munkavállalókat keres Hamburg városába, SZEPTEMBERI kezdéssel.

Feladatok:
-csomagok,dobozok felvétele, pakolása
-megadott címre való szállítás, csomagpontra való szállítás
-a csomag ellenértékének átvétele (utánvétel lebonyolítása)
-a szállítmányok vonalkódjának beolvasása kézi szkennerrel
-az át nem vett csomagok illetékes telephelyre való szállítása

Elvárások:
-jó fizikum
-utazási hajlandóság
-B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
-büntetlen előélet
-B1-es német, vagy angol nyelvtudás

Amit a munkaadó kínál:
- heti 5 munkanap hétfő és szombat között (40 óra/hét)
- a szállás biztosított 2-3 ágyas szobákban (9,8 €/nap)
- órabér az első 2 hónapban bruttó 12, 89 €, utána bruttó 13,37 €

A kiutazást egyénileg kell megoldani.

Indulótőke szükséges: Az első hónapban felmerülő költségek miatt minden esetben ajánljuk ügyfeleinknek, hogy 100.000 Ft-nak megfelelő kiutazási költséggel számoljanak.

Bérinformációk

órabér az első 2 hónapban bruttó 12, 89 €, utána bruttó 13,37 €

Megbízó

Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

Munkaerő-közvetítés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Beszélt nyelvek

Német nyelv - Küszöbszint (B1) vagy Angol nyelv - Küszöbszint (B1)

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk azzal a céllal alakult tíz évvel ezelőtt, hogy külföldi munkát közvetítsen mindenki számára, aki külföldön szeretne hivatalos keretek között dolgozni és ezzel későbbi életét anyagilag megalapozni, illetve nyelvtudását fejleszteni. (Do you speak English? Of course I do!!)
Nem véletlenül cégünk a legnagyobb külföldi munka közvetítő Magyarországon. Sikerünk záloga a személyes interjú, a széleskörű tájékoztatás és a külföldi tapasztalatokkal is rendelkező munkatársaink szaktudása. Több mint tízezer, külföldön sikeresen elhelyezett ügyfelünk tanúsíthatja:

Ha külföldi munka, akkor Euwork!

Az alkalmazottak száma

50-99 alkalmazott

A cég címe

Euwork Kft.
Városház utca 3-5., félemelet
1052 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Karasi Kitti
Tel.: +36306083911
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3700005   Megjelentetés dátuma: 2019.09.27.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   órabér az első 2 hónapban bruttó 12, 89 €, utána bruttó 13,37 €