Autószerelő - Hollandia

Euwork Kft.

A munkavégzés helye
Hollandia
Munkaidő
teljes munkaidő
Bérfeltételek (bruttó)
660 000 - 840 000 Ft/hónap

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Munkarend: Hétköznapok, túlóra vállalása hétvégéken vagy ünnepnapokon.

Autószerelő vagy, aki szívesen kipróbálná magát külföldön? Akkor ne hezitálj jelentkezni!

Feladatok:
• Járművek szerelése, karbantartása, valamint hibamegelőzés.
• Hibák diagnosztizálása, szükség esetén szétszerelés, javítás és összeszerelés.
• Napi check list áttekintése és teljesítése.
• Alkatrészek rendelésének és tárolásának intézése.
• Feladatok elvégzése produktív és biztonságos módon.
• Csoportvezetők és felettesek utasításainak követése.

Egyéb béren kívüli juttatások

Ajánlat:
• Tapasztalattól függően bruttó 2200-2800 euró/hó
• Nyugdíjrendszer
• ADV (+13 szabadnap)
• Napi utazási költség térítése
• Szálláslehetőség

Megbízó

Gépjárműipar, járműgyártás

A megbízó cég járművek gyártásával, javításával foglalkozik Hollandiában.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Alapszint (A2) vagy Holland nyelv - Alapszint (A2)

Készségek és személyes tulajdonságok

Elvárások:
- Releváns végzettség autószerelésben vagy karbantartásban;
- Autóiparban szerzett 1-2 éves tapasztalat előny;
- Rugalmasság, motiváltság, csapatjátékos;

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

2006 óta Magyarország egyik legnagyobb külföldi munkaerő toborzó cége vagyunk. Amivel foglalkozunk: munkaerő toborzás, munkaerő közvetítés, személyzeti tanácsadás.

Az alkalmazottak száma

50-99 alkalmazott

A cég címe

Euwork Kft.
Városház utca 3-5.
1052 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Meilinger Zsanett
Tel.: +36306071791
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3639607  Megjelentetés dátuma: 2020.06.29.  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 660 000 - 840 000 Ft/hónap