Előszerelő technikus – Hollandia

Euwork Kft.

A munkavégzés helye
Oisterwijk, Hollandia
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Mindig is szerettél volna a világ legjobb építőipari járművein dolgozni? Akkor téged keresünk! Partnerünk Oisterwijk-i gyárába keresünk előszerelő technikusokat.

A pozíció:

A gyártósor előszerelő technikusaként Ön közös felelősséget vállal abban, hogy a megfelelő alkatrészeket a megfelelő időben és a specifikus leírások alapján készítsék el.

• Acélvázakat szerel fel az állományról az alvázkeretre.
• Hidraulikus hengerek felszerelése.
• Tartályrészek és huzallyukak bezárása a festék felvitele előtt.
• A festékréteg felvitele után az alváz, a tartályok tisztítása, menetes furatok áthúzása
• Az alvázkeret előkészítése a megadott leírások alapján a végleges összeszerelésre.
• A hajtás beszerelése az alváz alá.

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit mi nyújtunk:

• Teljes munkaidős holland szerződés
• Képzési lehetőségek
• Dinamikus feladatok nemzetközi környezetben
• Versenyképes fizetés
• Kezdő bér bruttó 2200-2800 euró
• 27+13 (ADV) szabadnap
• Szálláslehetőség
• Utazási költségek térítése

Megbízó

Gépipar

A cég 1996-os megalakulása óta gyártja GIANT gépeit, valamint azok tartozékait. Ma az üzletág egyik legszélesebb termékportfólióját kínálja, összesen 36 különböző modellben 40 országban.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középiskolai tanuló
középfokú végzettség érettségi nélkül

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Alapszint (A2) vagy Holland nyelv - Alapszint (A2)

Készségek és személyes tulajdonságok

Elvárások:

• Műszaki rajz olvasása megértése, az alapján való munkavégzés
• Tapasztalat fémiparban, vagy összeszerelésben.
• Társalgási szintű angol
• Rugalmasság, kezdeményező személyiség
• Felelősségteljes, megbízható, pontos
• Lelkes, szorgalmas, motivált

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

2006 óta Magyarország egyik legnagyobb külföldi munkaerő toborzó cége vagyunk. Amivel foglalkozunk: munkaerő toborzás, munkaerő közvetítés, személyzeti tanácsadás.

Az alkalmazottak száma

50-99 alkalmazott

A cég címe

Euwork Kft.
Városház utca 3-5.
1052 Budapest
ID: 3618697  Megjelentetés dátuma: 2020.09.25.