660 000 - 840 000 HUF

Előszerelő technikus – Hollandia

Euwork Kft.

A munkavégzés helye
Oisterwijk, Hollandia
Munkaidő
teljes munkaidő
Munkabér (bruttó)

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Mindig is szerettél volna a világ legjobb építőipari járművein dolgozni? Akkor téged keresünk! Partnerünk Oisterwijk-i gyárába keresünk előszerelő technikusokat.

A pozíció:

A gyártósor előszerelő technikusaként Ön közös felelősséget vállal abban, hogy a megfelelő alkatrészeket a megfelelő időben és a specifikus leírások alapján készítsék el.

• Acélvázakat szerel fel az állományról az alvázkeretre.
• Hidraulikus hengerek felszerelése.
• Tartályrészek és huzallyukak bezárása a festék felvitele előtt.
• A festékréteg felvitele után az alváz, a tartályok tisztítása, menetes furatok áthúzása
• Az alvázkeret előkészítése a megadott leírások alapján a végleges összeszerelésre.
• A hajtás beszerelése az alváz alá.

Bérinformációk

2200-2800

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit mi nyújtunk:

• Teljes munkaidős holland szerződés
• Képzési lehetőségek
• Dinamikus feladatok nemzetközi környezetben
• Versenyképes fizetés
• Kezdő bér bruttó 2200-2800 euró
• 27+13 (ADV) szabadnap
• Szálláslehetőség
• Utazási költségek térítése

Megbízó

Gépipar

A cég 1996-os megalakulása óta gyártja GIANT gépeit, valamint azok tartozékait. Ma az üzletág egyik legszélesebb termékportfólióját kínálja, összesen 36 különböző modellben 40 országban.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középiskolai tanuló
középfokú végzettség érettségi nélkül

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Alapszint (A2) vagy Holland nyelv - Alapszint (A2)

Készségek és személyes tulajdonságok

Elvárások:

• Műszaki rajz olvasása megértése, az alapján való munkavégzés
• Tapasztalat fémiparban, vagy összeszerelésben.
• Társalgási szintű angol
• Rugalmasság, kezdeményező személyiség
• Felelősségteljes, megbízható, pontos
• Lelkes, szorgalmas, motivált

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk azzal a céllal alakult tíz évvel ezelőtt, hogy külföldi munkát közvetítsen mindenki számára, aki külföldön szeretne hivatalos keretek között dolgozni és ezzel későbbi életét anyagilag megalapozni, illetve nyelvtudását fejleszteni. (Do you speak English? Of course I do!!)
Nem véletlenül cégünk a legnagyobb külföldi munka közvetítő Magyarországon. Sikerünk záloga a személyes interjú, a széleskörű tájékoztatás és a külföldi tapasztalatokkal is rendelkező munkatársaink szaktudása. Több mint tízezer, külföldön sikeresen elhelyezett ügyfelünk tanúsíthatja:

Ha külföldi munka, akkor Euwork!

Az alkalmazottak száma

50-99 alkalmazott

A cég címe

Euwork Kft.
Vitkovics M. u. 8. 3.em. 12.
1052 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Meilinger Zsanett
Tel.: +36306071791
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3618697   Megjelentetés dátuma: 2019.09.27.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   2200-2800