Összeszerelő (felsőváz, szórókeret, torony) – Holland

Euwork Kft.

A munkavégzés helye
Oss, Hollandia
Munkaidő
teljes munkaidő
Bérfeltételek (bruttó)
660 000 - 840 000 Ft/hónap2200-2800 euro

Munkahelyi információk

Van tapasztalatod a technológia terén, pontos vagy és szeretnél részt venni a legjobb toronydaruk gyártásában? Ha a válaszod igen, akkor téged keresünk! Partnerünk Oss-i gyárába keresünk műszerészeket, akik a felsővázak, szórókeretek és tornyok összeszereléséért felelős.

Mint műszerész a toronydaruk felső részén dolgozol, ami jelentheti a felsővázat, szórókeretet vagy tornyot. Ez magába foglalja a rajzok alapján való önálló munkavégzést, aminek végeredményét a daru legtetején helyeznek el. Összetett és átfogó instrukciókat kapsz, ami lehetővé teszi, hogy belekezdj a precíziót igénylő folyamatokba.

Egyéb béren kívüli juttatások

• A metalektro CAO által megállapított feltételek betartása
• Holland, teljes munkaidős szerződés
• Évi 27+13 szabadnap (ADV)
• Hozzájárulás az ingázás költségeihez
• Szálláslehetőség
• Felépíthető szabadnapok
• Fizetés hetente, vagy 4 hetente (13 havi fizetés)
• Fizetésemelési lehetőség
• Bruttó 2200-2600 euró pozíciótól függően
• Fejlődési lehetőség
• Nyugodt munkakörnyezet

Megbízó

Gépipar

A megbízó cég gyártja a világon egyedüli, kerekeken guruló mobiltornyokat.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Alapszint (A2) vagy Holland nyelv - Minimumszint (A1)

Készségek és személyes tulajdonságok

Releváns technikai tapasztalat
• Hajlandóság és rátermettség önálló és csapatban történő munkavégzésre egyaránt
• Precízió
• Rugalmas hozzáállás
• Motiváltság

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

2006 óta Magyarország egyik legnagyobb külföldi munkaerő toborzó cége vagyunk. Amivel foglalkozunk: munkaerő toborzás, munkaerő közvetítés, személyzeti tanácsadás.

Az alkalmazottak száma

50-99 alkalmazott

A cég címe

Euwork Kft.
Városház utca 3-5.
1052 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Meilinger Zsanett
Tel.: +36306071791
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3618445  Megjelentetés dátuma: 2020.07.31.  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 660 000 - 840 000 Ft/hónap2200-2800 euro