Elektroműszerész –Holland

Euwork Kft.

A munkavégzés helye
Oss, Hollandia
Munkaidő
teljes munkaidő
Bérfeltételek (bruttó)
2 200 EUR-tól/hónap

Munkahelyi információk

Van tapasztalatod elektromossággal, és jó kihívásnak találod, hogy te építsd meg egy toronydaru vezérlőtechnológiáját? Ha a válaszod igen, akkor téged keresünk! Teljes munkaidős elektroműszerészek jelentkezését várjuk partnerünk Oss-i gyárába!

Ez a pozíció leginkább az elektromos rendszerek megépítésére, tesztelésére és karbantartására fókuszál, valamint az esetleges hibák megtalálására. Mint elektromérnök felelős vagy az elektromos alkatrészek minél hatékonyabb installálásáért, összeszereléséért és karbantartásáért.

Feladataid:
• Elektromos alkatrészek összeszerelése
• Vezetékcsatornák összeszerelése
• Vezérlő - és elosztópanelek kábelezése, tesztelése és beépítése rajzok és diagramok alapján
• Specialistákkal való kommunikáció komplex vagy szokatlan meghibásodás esetén
• Jövőben felmerülhető problémák felismerése
• Kommunikáció a csoportvezetővel a termelővonalon előforduló késések vagy eredménytelenség esetén
• Felelősség vállalása a munkaadó által szolgáltatott eszközök használatáért
• Felelősség az elvégzett munka minőségéért, a munkaterület tisztaságáért és a (tűzvédelmi, környezeti stb.) szabályzat betartásáért

Egyéb béren kívüli juttatások

• Teljes munkaidős állás
• Holland bejelentés
• Rugalmas beosztás
• Kellemes munkakörnyezet
• Szálláslehetőség
• Képzési lehetőség
• Fizetésemelés lehetősége
• Felépíthető szabadnapok
• Hozzájárulás a napi utazás költségeihez
• Fizetés hetente vagy 4 hetente, a munkavállaló igényeitől függően

Megbízó

Gépipar

A megbízó cég gyártja a világon egyedüli, kerekeken guruló mobiltornyokat.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Küszöbszint (B1) vagy Holland nyelv - Küszöbszint (B1)

Szakmai tapasztalat években

2

Készségek és személyes tulajdonságok

• Legalább 2 év releváns technikai tapasztalat elektromosság környezetében
• B1 szintű angol vagy holland nyelvtudás
• Pontos, rugalmas munkavégzés, motivált és összpontosított hozzáállás

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

2006 óta Magyarország egyik legnagyobb külföldi munkaerő toborzó cége vagyunk. Amivel foglalkozunk: munkaerő toborzás, munkaerő közvetítés, személyzeti tanácsadás.

Az alkalmazottak száma

50-99 alkalmazott

A cég címe

Euwork Kft.
Városház utca 3-5.
1052 Budapest
ID: 3618442  Megjelentetés dátuma: 2020.09.25.  A munkabér alsó határa (bruttó): 2 200 EUR/hónap