Fémfeldolgozás területén jártas „Vevői kapcsolattartót“ keresünk azonnali kezdéssel- Magyarország

Euwork Kft.

A munkavégzés helye
Mórahalom
Munkaidő
teljes munkaidő
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
megegyezés szerint

Munkahelyi információk

Magyar telephelyű cég erős B2-C1-es NÉMET nyelvtudással keres azonnali kezdéssel kapcsolattartót.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk, hiszen a német nyelvtudás a legfőbb kritérium valamint érdeklődés a cég profilja iránt, mérnöki tanulmányok folytatása / műszaki beállítottság előnyt jelent!

Heti 40-43 órás munkavégzésre motivált munkavállalót keres magyar telephelyű cég. Fizetés juttatási csomaggal egészül ki.

Feladatok:
• A tanácsadás és kapcsolattartás a meglévő vevőink felé
• Beérkező előrendelések feldolgozása
• Ajánlatok készítése
• Partnerekkel történő egyeztetés, a vevőik kéréseinek pontosítása, megvalósításának követése
• Reklamációk feldolgozása, követése
• Minőségi ellenőrzés biztosítása

Elvárások:
• Magas szintű német nyelvtudás szóban és írásban
• Kimagasló kommunikációs képesség
• Csapatmunkára való hajlam
• Nagyfokú terhelhetőség
• Rugalmasság
• Teljesítményorientált munkavégzés
• Pozitív személyiség, kisugárzás
• Megbízhatóság
• Önálló munkavégzés

Kínálunk:
• Határozatlan idejű munkaviszony
• Teljesítményarányos bérezés
• Rugalmas munkaidő
• Jó csapat
• Továbbképzési lehetőség

Jelentkezés az anita@euwork.hu címen NÉMET nyelvű önéletrajz kíséretében!

Megbízó

Fémek és fémtermékek gyártása

Fémipari termékek gyártása.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Képzési szak

Logisztika, ügyintézés

Beszélt nyelvek

Német nyelv - Középszint (B2)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk azzal a céllal alakult tíz évvel ezelőtt, hogy külföldi munkát közvetítsen mindazok számára, akik külföldön szeretnének hivatalos keretek között dolgozni és ezzel későbbi életüket anyagilag megalapozni, illetve nyelvtudásukat szeretnék elmélyíteni, aktívvá tenni. (Do you speak English? Of course I do!!)
Nem véletlenül cégünk a legnagyobb külföldi munka közvetítő Magyarországon. Sikerünk záloga a személyes interjú, a széleskörű tájékoztatás és a külföldi tapasztalatokkal is rendelkező munkatársaink szaktudása. több mint tízezer, külföldön sikeresen elhelyezett ügyfelünk tanúsíthatja: Ha külföldi munka, akkor Euwork! Aktuális külföldi munka ajánlatainkat ide kattintva olvashatod.

Az alkalmazottak száma

5-9 alkalmazott

A cég címe

Euwork Kft.
Szófia u. 15, fsz 5.
1068 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Szabados Anita
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3485558   Megjelentetés dátuma: 2018.09.05.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   megegyezés szerint