Senior / Medior front-end fejlesztő

Euwork Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Proonline legalább 3 év szakmai tapasztalattal senior vagy medior front-end fejlesztőt keres változatos projektek, megbízások projekt jellegű kivitelezéséhez és/vagy vezetéséhez. Rugalmas munkaidő, teljes és rész munkaidő egyaránt elképzelhető! Fejlesztőbarát környezet biztosított, de a munka nagyrészt otthonról is végezhető.

Feltételek:

legalább három év fejlesztői tapasztalat
bemutatható, működőképes referencia-oldalak megléte
HTML5, CSS3 magas szintű ismerete
jQuery, Javascript
Angular
Feladatok:

Az új kollégának több junior, kezdő webfejlesztő dolgozhat a keze alá. Feladat tehát az önálló fejlesztésen túlmenően bizonyos projektvezetői feladatok ellátása is.

Junior webfejlesztőknek a munka kiadása, illetve a munkafolyamat felvázolása
Rendelkezésre állás a junior fejlesztők felé technikai problémák, nehézségek esetén
Önálló kódolás
junior front-endes kollégák fejlesztése
Hibakeresés más kódjában
Webergonómiai, esztétikai hibák kijavítása vagy kijavíttatása, a weboldal átadásra kész állapotba hozása.
Munkavégzés helye: Budapest, belváros.

A cégről:

A Proonline Webfejlesztő Kft. első sorban
kis- és középvállalkozásoknak készít weboldalakat, webshopokat, blogokat, landing page-eket megfizethető áron, ugyanakkor jelentős fejlesztői bázisának köszönhetően gyorsan, és ami még fontosabb, a megbeszélt határidők betartásával. Ezen felül médiaügynökségek felé bérkódolás tevékenységet is folytatunk, illetve web appokat készítünk.

online, vagy
emailben
önéletrajzzal
preferált heti munkaidő megadásával

Megbízó

Információtechnológia, számítógépes programozás, internetes portálok

A Pro Online célja, hogy dinamikus és a célnak megfelelő online megjelenést biztosítson ügyfelei számára, legyen szó kicsi, illetve közepes vállalkozásról, vagy egy médiaügynökségről.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Küszöbszint (B1)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk azzal a céllal alakult tizenkét évvel ezelőtt, hogy külföldi munkát közvetítsen mindazok számára, akik külföldön szeretnének hivatalos keretek között dolgozni és ezzel későbbi életüket anyagilag megalapozni, illetve nyelvtudásukat szeretnék elmélyíteni, aktívvá tenni. (Do you speak English? Of course I do!!)
Nem véletlenül cégünk a legnagyobb külföldi munka közvetítő Magyarországon. Sikerünk záloga a személyes interjú, a széleskörű tájékoztatás és a külföldi tapasztalatokkal is rendelkező munkatársaink szaktudása. több mint tízezer, külföldön sikeresen elhelyezett ügyfelünk tanúsíthatja: Ha külföldi munka, akkor Euwork! Aktuális külföldi munka ajánlatainkat ide kattintva olvashatod.

Az alkalmazottak száma

5-9 alkalmazott

A cég címe

Euwork Kft.
Szófia utca 15., fsz. 5.
1068 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Tanay Marcell
E-mail: Küldje el önéletrajzát