Összeszerelő technikus

Euwork Kft.

A munkavégzés helye
Hollandia
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2018.12.02.
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
2000-2600 euro

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Készen áll, és szeretne Hollandiában dolgozni?

Oisterwijkben vagy Ossban teljes munkaidős összeszerelőmunkára keresünk jelentkezőket.

A Cégek bemutatása röviden:

1987 óta a Spierings piacvezető a mobil toronydaruk területén. Ez a folyamatos növekedésnek köszönhetõ. Nemzetközi cég, 800 daruval Európában, Ázsiában és Afrikában.

A TOBROCO-GIANT 1996 óta gyártja a GIANT gépeket és tartozékokat Hollandiában. A TOBROCO-GIANT az iparág egyik legszélesebb portfólióját kínálja, összesen 36 különböző modell 40 országban, 220 lelkes munkatárs dolgozik jelenleg a modern Oisterwijk-i gyárban.

Fontos,hogy az összeszerelő technikus rendelkezzen technikai ismeretekkel.

Főbb feladatok:

Működési rajzok és diagramok tanulmányozása
A félkész és késztermékek alkatrészeinek összeszerelése.
Saját munkájának vissza ellenörzése
A PIP rendszer használata
A munka és a használt alkatrészek helyes és teljes nyilvántartása.
Jelenteni az eltéréseket az összeszerelési folyamatban.
Valamint az alkalmazott anyagok, szerszámok és eszközök minőségét ellenőrizni.
Javítási munkák, végső ellenőrzés és utána a Team Leadernek jelentés

Egyéb béren kívüli juttatások

Utazási költség térítés
Képzési lehetőségek

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezni a következő e-mail címen:
[email protected]

A kiválasztás befejezésének tervezett időpontja

2018.12.02. (még 14 nap van hátra)

Megbízó

Gépjárműipar, járműgyártás

Spierings piacvezető a mobil toronydaruk területén.

A TOBROCO-GIANT a GIANT gépeket és tartozékokat gyártja.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Küszöbszint (B1)

Jogosítvány

B

Készségek és személyes tulajdonságok

Tapasztalat valamely területen:

Mechanika,
Pneumatika,
Elektronika ,
Hidraulika

Rugalmasság
Kommunikációs készségek társalgási szinten angolul
Nagy felelősségtudattal rendelkezzen
Önálló munkavégzés

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk azzal a céllal alakult tizenkét évvel ezelőtt, hogy külföldi munkát közvetítsen mindazok számára, akik külföldön szeretnének hivatalos keretek között dolgozni és ezzel későbbi életüket anyagilag megalapozni, illetve nyelvtudásukat szeretnék elmélyíteni, aktívvá tenni. (Do you speak English? Of course I do!!)
Nem véletlenül cégünk a legnagyobb külföldi munka közvetítő Magyarországon. Sikerünk záloga a személyes interjú, a széleskörű tájékoztatás és a külföldi tapasztalatokkal is rendelkező munkatársaink szaktudása. több mint tízezer, külföldön sikeresen elhelyezett ügyfelünk tanúsíthatja: Ha külföldi munka, akkor Euwork! Aktuális külföldi munka ajánlatainkat ide kattintva olvashatod.

Az alkalmazottak száma

5-9 alkalmazott

A cég címe

Euwork Kft.
Szófia u. 15, fsz 5.
1065 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Seres Zsuzsanna
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3458172   Megjelentetés dátuma: 2018.11.05.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   2000-2600 euro