Drupal oktató a nyárra - BP

Euwork Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka), szabadúszó, vállalkozó

Munkahelyi információk

DRUPAL 8 tanfolyamhoz keresünk oktatót budapesti képzési helyre. Heti két alkalommal, munkaidőn kívül folyik az oktatás.

A Prooktatás egy mindössze másfél éves kezdeményezés. Célunk gyakorlati tudást oktatni, mely azonnal kamatoztatható a munkaerőpiacon. Négy modulban (kis csoportokban) oktatjuk a webprogramozás négy nagy területét: front-end, back-end, Javascript és tartalomkezelés. Ez utóbbin belül első sorban Drupal 8-at.

A képzések megtartására szándékosan nem kifejezetten tanárokat kérünk fel, hanem olyan fejlesztőket, akik most is a tudásukból élnek a piacon.

Jelenleg is ezzel foglalkozol, de úgy érzed, szívesen átadnád másoknak is a tudásod? Új kihívást keresel a szakmádban?

Most itt az alkalom, próbáld ki magad! Csináld azt, amihez értesz, de mégis egy kicsit másképpen!

Munkavégzés helye:
•Budapest VI. kerület

Munkaidő:
•Hétfő 17:30-20:00
•Kezdés: azonnal

Elvárások:
•Jó előadói képességek
•Jelenleg aktív, napra kész Drupal ismeretek
•Előnyt jelent: HTML és egyéb front-end ismeretek
•Heti egy szabad este és egy szabad reggel
•Lelkes hozzáállás

Amit kínálunk:
•Új kihívás a saját szakmádban!
•Fiatalos, nyitott, lendületes csapat
•Innováció az oktatásban
•Kellemes munkakörnyezet
•Kreatív tanórák

Fizetés:
•12 000 Ft/ alkalom (3 tanóra)

Megbízó

Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

Cégünk azzal a céllal alakult tíz évvel ezelőtt, hogy külföldi munkát közvetítsen mindazok számára, akik külföldön szeretnének hivatalos keretek között dolgozni és ezzel későbbi életüket anyagilag megalapozni, illetve nyelvtudásukat szeretnék elmélyíteni, aktívvá tenni. (Do you speak English? Of course I do!!)
Nem véletlenül cégünk a legnagyobb külföldi munka közvetítő Magyarországon. Sikerünk záloga a személyes interjú, a széleskörű tájékoztatás és a külföldi tapasztalatokkal is rendelkező munkatársaink szaktudása. több mint tízezer, külföldön sikeresen elhelyezett ügyfelünk tanúsíthatja: Ha külföldi munka, akkor Euwork! Aktuális külföldi munka ajánlatainkat ide kattintva olvashatod.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Képzési szak

Informatika, Drupal 8, Oktatás

Egyéb ismeretek

HTML - szakértő
Drupal - szakértő

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az alkalmazottak száma

5-9 alkalmazott

A cég címe

Euwork Kft.
Szófia u. 15, fsz 5.
1065 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Béla
E-mail: Küldje el önéletrajzát