Ipari villanyszerelő Hollandiában

Euwork Kft.

A munkavégzés helye
Hollandia
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatok, illetve szükséges skillek:

tervrajzok, kapcsolási rajzok leolvasása
kábelek csatlakoztatása
kapcsolószekrények és kábelek csatlakoztatása
tűzjegyző, biztonsági berendezések, esetleg pumpák csatlakoztatása
kábelcsatorna kialakítása
érzékelők bekötése
Olyan jelentkezőket is várunk, akik a fenti feladatok közül nem tudják mindet önállóan elvégezni még.

Fizetés: NETTÓ 500€ / hét. Fizetés hetente

Munkaidő: normál 40 óra / hét

Bejelentés: Hollandiában

Egyéb béren kívüli juttatások

szállás ingyen biztosított!

Információk a kiválasztási folyamatról

Holland partnerünk gyárakba, logisztikai központokba, sőt, hajókra is keres ipari villanyszerelőket. Szakmai tapasztalattal és angol nyelvtudással egyaránt rendelkező, önállóan is dolgozni tudó jelentkezőket várnak, kíváló feltételekkel.

Megbízó

Villamosenergia-, gáz-, gőzellátás, légkondicionálás

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Képzési szak

villanyszerelő

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Küszöbszint (B1) vagy Német nyelv - Küszöbszint (B1)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk azzal a céllal alakult tizenkét évvel ezelőtt, hogy külföldi munkát közvetítsen mindazok számára, akik külföldön szeretnének hivatalos keretek között dolgozni és ezzel későbbi életüket anyagilag megalapozni, illetve nyelvtudásukat szeretnék elmélyíteni, aktívvá tenni. (Do you speak English? Of course I do!!)
Nem véletlenül cégünk a legnagyobb külföldi munka közvetítő Magyarországon. Sikerünk záloga a személyes interjú, a széleskörű tájékoztatás és a külföldi tapasztalatokkal is rendelkező munkatársaink szaktudása. több mint tízezer, külföldön sikeresen elhelyezett ügyfelünk tanúsíthatja: Ha külföldi munka, akkor Euwork! Aktuális külföldi munka ajánlatainkat ide kattintva olvashatod.

Az alkalmazottak száma

5-9 alkalmazott

A cég címe

Euwork Kft.
Szófia u. 15, fsz 5.
1065 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Szurovecz Lúcia
E-mail: Küldje el önéletrajzát