Időslátogató, gondozó Angliában

Euwork Kft.

A munkavégzés helye
Egyesült Királyság
Munkaidő
teljes munkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka)
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
455 000 ft

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Angliában sok idős ember él egyedül az otthonában segítség nélkül. Magas színvonalú szolgáltatást nyújtó brit partnerünk számukra keres, angolul társalgási szinten beszélő hölgyeket és urakat, akik segítenek az otthonukban élő időseknek napi teendőikben.

Feladatok:
Napi 2-3 család látogatása, egyenként 2-3 órányi segítésnyújtás
Pontos munkavégzés mivel a családok között a partnercég szállítja a gondozókat
Mindennapi teendőkben való segítségnyújtás: étkezés, gyógyszeres ellátás, tisztálkodás, bevásárlás, kisebb házimunkákShadow-tréning, amikor a jelentkező egy képzett gondozóval dolgozik, hogy mindent pontosan megtanulhasson

Elvárások a jelentkezőktől:

Min. társalgási szintű angol nyelvtudás
A feladatkörnek megfelelő személyiség: munkabírás, rugalmas hozzáállás
Hosszú távú, legalább fél éves munkavállalás

Skype: karasikitti

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit mi kínálunk:

Fizetés: bruttó 8,5 GBP óránként, heti munkaórák száma 38-40
Shadow-tréning, amikor a jelentkező egy képzett gondozóval dolgozik, hogy mindent pontosan megtanulhasson
Gondozáshoz, ápoláshoz kapcsolódó tréning
Fix munkaidő, beosztás általában reggel 8 és délután 5 között
Hosszú távú lehetőség

Információk a kiválasztási folyamatról

A munkába állás költségeit a jelölt maga fizeti, amely összeg kb. 400 GBP, a következőkből tevődik össze:

repülőjegy ára kb. 100 GBP
költőpénz kb. 200 GBP
tartalék esetleges kiadásokra (ágyneműhuzat, tisztálkodó szerek, stb.)

Jelentkezni angol nyelvű, fényképes önéletrajzzal, a [email protected] címen is lehet.

Megbízó

Egyéb területek

EUWork

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Képzési szak

egészségügy

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Küszöbszint (B1)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk azzal a céllal alakult tizenkét évvel ezelőtt, hogy külföldi munkát közvetítsen mindazok számára, akik külföldön szeretnének hivatalos keretek között dolgozni és ezzel későbbi életüket anyagilag megalapozni, illetve nyelvtudásukat szeretnék elmélyíteni, aktívvá tenni. (Do you speak English? Of course I do!!)
Nem véletlenül cégünk a legnagyobb külföldi munka közvetítő Magyarországon. Sikerünk záloga a személyes interjú, a széleskörű tájékoztatás és a külföldi tapasztalatokkal is rendelkező munkatársaink szaktudása. több mint tízezer, külföldön sikeresen elhelyezett ügyfelünk tanúsíthatja: Ha külföldi munka, akkor Euwork! Aktuális külföldi munka ajánlatainkat ide kattintva olvashatod.

Az alkalmazottak száma

5-9 alkalmazott

A cég címe

Euwork Kft.
Szófia u. 15, fsz 5.
1065 Budapest

Kapcsolat

ID: 3279646   Megjelentetés dátuma: 2018.11.07.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   455 000 ft