Lovász, állatgondozó - Anglia

Euwork Kft.

A munkavégzés helye
Nagy-Britannia, Egyéb külföld
Munkaidő
teljes munkaidő
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
1400 GPB

Munkahelyi információk

Lovászokat, állatgondozókat keresünk tapasztalattal Marlborough (Wiltshire megye) környékén található lovardákba, azonnali kezdéssel. Ingyenes szállás biztosított.

Lovászokat, állatgondozókat keresünk Marlborough (Wiltshire megye) környékén található lovardákba.

 Napi szinten ellátandó feladatok:

-lovak ellátása (takarmányozás, trágyázás)

-istálló rendben és tisztán tartása

-lovarda körüli egyéb munkák elvégzése

Elvárások:

- társalgási szintű angol nyelvismeret

- B kat. jogositvány

- tapasztalat (min 6 hónap)

Párok jelentkezését is várjuk! Ebben az esetben elegendő, ha csak az egyik fél rendelkezik tapasztalattal. A pár másik felének feladatai:

-házi és ház körüli munkák

-gyermekfelügyelet

A fizetés hetente 350 GBP, ez a lovászokra vonatkozik. A munkaidő heti 40-48 óra, bejelentett, minimum 3 hónapra, de lehetőleg egy évre.

Ingyenes szállás biztosított.

Ennél az állásnál minimális indulótőkére van csak szükség, mert a szállás ingyen van és a közvetítés is teljesen díjmentes.

Fényképes angol nyelvű önéletrajzukat várjuk a lea@euwork.hu címre is.

További információ a lovász állásról

Irodáink:

Budapest: 06-1-203-5833

Csíkszereda: +40-266-312-111

Kolozsvár: +40-367-086-167

Kérjük, hogy hétfőtől péntekig 9 és 17 óra között telefonáljanak a megadott telefonszámokon.

Megbízó

Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

Munkaerőközvetítés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Küszöbszint (B1)

Jogosítvány

B

Szakmai tapasztalat években

1

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk azzal a céllal alakult 10 évvel ezelőtt, hogy külföldi munkát közvetítsen mindazok számára, akik külföldön szeretnének hivatalos keretek között dolgozni és ezzel későbbi életüket anyagilag megalapozni, illetve nyelvtudásukat szeretnék elmélyíteni, aktívvá tenni. (Do you speak English? Of course I do!!) Sikerünk záloga a személyes interjú, a széleskörű tájékoztatás és a külföldi tapasztalatokkal is rendelkező munkatársaink szaktudása. Közel négyezer, külföldön sikeresen elhelyezett ügyfelünk tanúsíthatja: Ha külföldi munka, akkor Euwork!

Az alkalmazottak száma

5-9 alkalmazott

A cég címe

Euwork Kft.
Szófia u. 15, fsz 5.
1065 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Center
E-mail: Küldje el önéletrajzát