Szélturbina karbantartó - Írország

Euwork Kft.

A munkavégzés helye
Írország
Munkaidő
teljes munkaidő
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
600000 Ft

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Mid Ulster körzetébe keresünk több év tapasztalattal és ANGOL NYELVTUDÁSSAL rendelkező mérnököket / karbantartókat szélturbinák hajtóművén történő munkavégzésre.A szerelési munka műhelyben valósul meg.

Elvárások:

min. 5 év tapasztalat hajtóművek szétbontásában és újraépítésében
műszaki rajz olvasás
a turbina különböző részeinek ismerete: beleértve a generátor, tengelykapcsoló, fékhajtómű
elektronikai / hidraulikus rendszerek ismerete
TÁRSALGÁSI szintű angol nyelvtudás
B kategóriás jogosítvány

Munkafeladatok (rövidített):

karbantartási feladatok a kisebb, nagyjából 10 tonnás egységen
hibaelhárítás, alkatrészek tesztelése
dokumentáció
hajtómű szétszerelése és összerakása
40-45 órás munkahét
Fizetés: 11.50 GBP/óra + ingyenes szállás!

Kiutazás egyénileg!

A második körös interjú kinti partnerünkkel Skype-on történik, angol nyelven.

Várjuk ANGOL nyelvű, szakmai önéletrajzaikat az [email protected] címre!

További részletek a szélturbina karbantartásról

Irodáink:
Budapest
Csíkszereda

Megbízó

Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

Munkaerőközvetítés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Jogosítvány

B

Szakmai tapasztalat években

5

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk azzal a céllal alakult tizenkét évvel ezelőtt, hogy külföldi munkát közvetítsen mindazok számára, akik külföldön szeretnének hivatalos keretek között dolgozni és ezzel későbbi életüket anyagilag megalapozni, illetve nyelvtudásukat szeretnék elmélyíteni, aktívvá tenni. (Do you speak English? Of course I do!!)
Nem véletlenül cégünk a legnagyobb külföldi munka közvetítő Magyarországon. Sikerünk záloga a személyes interjú, a széleskörű tájékoztatás és a külföldi tapasztalatokkal is rendelkező munkatársaink szaktudása. több mint tízezer, külföldön sikeresen elhelyezett ügyfelünk tanúsíthatja: Ha külföldi munka, akkor Euwork! Aktuális külföldi munka ajánlatainkat ide kattintva olvashatod.

Az alkalmazottak száma

5-9 alkalmazott

A cég címe

Euwork Kft.
Szófia utca 15., fsz. 5.
1068 Budapest
ID: 3187411   Megjelentetés dátuma: 2018.08.16.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   600000 Ft