Müncheni reptéren pénztáros és pultos - Németország

Euwork Kft.

A munkavégzés helye
Németország
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Mindig is szerettél volna egy forgalmas reptéren dolgozni, új embereket megismerni és mindeközben pénzt is keresni? Müncheni reptéren működő kantinba keresünk kiszolgálószemélyzetet. Hosszútávú lehetőség, német bejelentés!

Német partnerünk női jelölteket keres reptéren működő kantinba. Nemzetközi környezet, fejlődési lehetőség!

Feladatok:

Segédkezés egyszerű ételek elkészítésében és előkészítésében, konyhai kisegítői feladatkörök
Kasszafeladatok ellátása: készpénzes és bankkártyás fizetések lebonyolítása
Pultfeltöltés italokkal és ételekkel

Elvárások:

kantinban, konyhában szerzett tapasztalat
kasszaoperációs rendszer ismerete
emberközpontúság és motiváltság
jó csapatszellem, megbízhatóság
B1-B2, társalgási szintű német nyelvtudás
korai és késői műszakok vállalása
erkölcsi bizonyítvány+ német nyelvű fordítása+ Apostille

Amit kínálunk:

utazási költség fedezése a munkahely és szállás között
órabér: bruttó 10-11€, melyhez túlórabér és kiegészítő juttatások is járnak
német bejelentés
szállásdíj a fizetésből kerül levonásra. Átlag 350€/hó

Kiutazás egyénileg! Indulótőkére szükség van az első fizetésig, mégpedig az első hónapban felmerülő költségek finanszírozására (utazás, étkezés)

Várjuk NÉMET nyelvű önéletrajzaikat az [email protected] címre!

Bérinformációk

570000

Egyéb béren kívüli juttatások

kedvezményes szállás ami a fizetésből kerül levonásra (kb.: 350€/hó)

Információk a kiválasztási folyamatról

Megbízó

Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

Munkaerő-kölcsönzés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Német nyelv - Küszöbszint (B1)

Jogosítvány

B

Szakmai tapasztalat években

2

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk azzal a céllal alakult tíz évvel ezelőtt, hogy külföldi munkát közvetítsen mindenki számára, aki külföldön szeretne hivatalos keretek között dolgozni és ezzel későbbi életét anyagilag megalapozni, illetve nyelvtudását fejleszteni. (Do you speak English? Of course I do!!)
Nem véletlenül cégünk a legnagyobb külföldi munka közvetítő Magyarországon. Sikerünk záloga a személyes interjú, a széleskörű tájékoztatás és a külföldi tapasztalatokkal is rendelkező munkatársaink szaktudása. Több mint tízezer, külföldön sikeresen elhelyezett ügyfelünk tanúsíthatja:

Ha külföldi munka, akkor Euwork!

Az alkalmazottak száma

5-9 alkalmazott

A cég címe

Euwork Kft.
Városház utca 3-5., félemelet
1052 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Karasi Kitti
Tel.: +36306083911
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3155788   Megjelentetés dátuma: 2019.09.05.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   570000