Recepciós / Ügyfélszolgálati vezető Budapest

Euwork Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Az Euwork Kft budapesti irodájába keresünk kolléganőt recepciós - ügyfélszolgálati asszisztens pozícióba. Stabil, hosszú távú munkalehetőség egy remek csapatban!
Az ügyfelek tájékoztatása és segítése lenne a fő feladata annak az új kollégának, akit fiatalos csapatunkba keresünk Budapesten.

FELTÉTELEK

Munkatapasztalat ügyfélszolgálati asszisztensként, recepciósként, vagy call centerben
Középfokú angol nyelvtudás
MS Office programok magabiztos használata
Türelmes és gyakorlatias személyiség
Kérjük csak azok jelentkezzenek, akik valamennyi feltételnek megfelelnek, különben nem tudjuk figyelembe venni a jelentkezését!

FELADATOK

Bejövő hívások fogadása
Kimenő hívások indítása
Időpont egyeztetések állás interjúra
Adatbázis kezelés
Érdeklődő álláskeresők tájékoztatása szóban vagy e-mailben
Ügyfelek, üzleti partnerek fogadása
Hirdetések kezelése, megfogalamzása
Hirdető portálokkal való kapcsolattartás
Közösségi oldalon jövő kérdések megválaszolása

ELŐNY

Társalgási szintű német tudás
Külföldön szerzett (bármilyen) munkatapasztalat

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a tanay@euwork.hu e-mail címen lehet.

További részletek a recepciós állásról

Irodáink:
Budapest: 06-1-203-5833
Csíkszereda: +40-266-312-111
Kolozsvár: +40-367-086-167

Kérjük, hogy hétfőtől péntekig 9 és 17 óra között telefonáljanak a megadott telefonszámokon.

Megbízó

Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

Munkaerőközvetítés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Küszöbszint (B1) és
Német nyelv - Alapszint (A2)

Szakmai tapasztalat években

1

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk azzal a céllal alakult 10 évvel ezelőtt, hogy külföldi munkát közvetítsen mindazok számára, akik külföldön szeretnének hivatalos keretek között dolgozni és ezzel későbbi életüket anyagilag megalapozni, illetve nyelvtudásukat szeretnék elmélyíteni, aktívvá tenni. (Do you speak English? Of course I do!!) Sikerünk záloga a személyes interjú, a széleskörű tájékoztatás és a külföldi tapasztalatokkal is rendelkező munkatársaink szaktudása. Közel négyezer, külföldön sikeresen elhelyezett ügyfelünk tanúsíthatja: Ha külföldi munka, akkor Euwork!

Az alkalmazottak száma

5-9 alkalmazott

A cég címe

Euwork Kft.
Szófia utca 15., fsz. 5.
1068 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Tanay Marcell
Tel.: 06-1/203-5833
E-mail: Küldje el önéletrajzát