Szociális Munkás

Euwork Kft.

A munkavégzés helye
Egyesült Királyság
Munkaidő
teljes munkaidő
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
£1,275

Munkahelyi információk

Fogyatékkal élők felnőttek számára segítségnyújtással foglalkozó partnerünkhöz keresünk a mindennapi feladatok ellátására munkatársakat. Ezt az állást különösen ajánljuk szociális munkás végzettségű jelentkezőinknek!

Pályázati feltételek:

Angol középfokú nyelvtudás írásban és szóban,
A legfontosabb személyiség jellemzők:
megbízhatóság, önállóság, kitartás,
jó problémamegoldó képesség,
együttműködési készség,
türelem, empátia,
motivációs készség.

Feladatok:
megfelelő szakmai irányítás mellett, aktív segítő tevékenység elvégzése az intézmény által meghatározott feladatkörökben

ellátottak kísérése,maximális mentális támogatása
•napi ügyintézés segítése
•terápiás, szociális foglalkoztatás keretében végzett tevékenységek
•gyógyszerek biztonságos kezelése, tárolása
•intézek szabályainak betartása és betartatása

Amit a munkaadó nyújt:

színvonalas munkakörnyezet,
fizetett training
havi bruttó fizetés: 1350 és 1500 GBP között
folyamatos továbbképzéseken való részvétel
hosszútávú munkalehetőség és fejlődési lehetőség
szállás

Jelentkezés: amennyiben felkeltettük érdeklődését, és megfelel a kiírt pályázati feltételeknek, kérjük, küldje el angol nyelvű, fényképes önéletrajzát az tina@euwork.hu e-mail címre.

A kiutazás finanszírozásán kívül nincs szüksége semmilyen indulótőkére.

Support worker részletek

Skype elérhetőség: karasikitti
Irodáink:
Budapest
Csíkszereda

Megbízó

Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

Munkaerőközvetítés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

határozott fellépés, meggyőző képesség,
türelem, empátia

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk azzal a céllal alakult tíz évvel ezelőtt, hogy külföldi munkát közvetítsen mindazok számára, akik külföldön szeretnének hivatalos keretek között dolgozni és ezzel későbbi életüket anyagilag megalapozni, illetve nyelvtudásukat szeretnék elmélyíteni, aktívvá tenni. (Do you speak English? Of course I do!!)
Nem véletlenül cégünk a legnagyobb külföldi munka közvetítő Magyarországon. Sikerünk záloga a személyes interjú, a széleskörű tájékoztatás és a külföldi tapasztalatokkal is rendelkező munkatársaink szaktudása. több mint tízezer, külföldön sikeresen elhelyezett ügyfelünk tanúsíthatja: Ha külföldi munka, akkor Euwork! Aktuális külföldi munka ajánlatainkat ide kattintva olvashatod.

Az alkalmazottak száma

5-9 alkalmazott

A cég címe

Euwork Kft.
Szófia u. 15, fsz 5.
1065 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Karasi Kitti
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 2997918   Megjelentetés dátuma: 2018.09.06.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   £1,275