HTML és CSS oktató - Budapest

Euwork Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

HTML és CSS tanfolyamhoz keresünk oktatót budapesti irodánkba. Heti két nap, munkaidő után folyik az oktatás.

A prooktatás egy új kezdeményezés. Célunk gyakorlati tudást oktatni, mely azonnal kamatoztatható a munkaerőpiacon. Három modulban (kis csoportokban) oktatjuk a webprogramozás három nagy területét: front-end, back-end, és tartalomkezelés.

Front-end képzésünkhöz keresünk HTML és CSS oktatót.

A képzések megtartására szándékosan nem kifejezetten tanárokat kérünk fel, hanem olyan programozókat, akik most is a tudásukból élnek a piacon.

Jelenleg is ezzel foglalkozol, de úgy érzed, szívesen átadnád másoknak is a tudásod? Új kihívást keresel a szakmádban?

Most itt az alkalom, próbáld ki magad! Csináld azt, amihez értesz, de mégis egy kicsit másképpen!

Munkavégzés helye:

Budapest VI. kerület

Munkaidő:

Hétfő és szerda 17:30-20:00
Kezdés november végén

Elvárások:

Jó előadói képességek
Jelenleg aktív, napra kész HTML és CSS tudás
Előnyt jelent: JavaScript + jQery, Bootstrap tudás
Heti két szabad este
Lelkes hozzáállás

Amit kínálunk:

Új kihívás a saját szakmádban!
Fiatalos, nyitott, lendületes csapat
Innováció az oktatásban
Kellemes munkakörnyezet
Kreatív tanórák

Fizetés:

12 000 Ft/ alkalom (3 tanóra)

Megbízó

Egyéb oktatási szervezetek

oktatás

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Képzési szak

css és html

Egyéb ismeretek

HTML - haladó
CSS - haladó

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk azzal a céllal alakult tizenkét évvel ezelőtt, hogy külföldi munkát közvetítsen mindazok számára, akik külföldön szeretnének hivatalos keretek között dolgozni és ezzel későbbi életüket anyagilag megalapozni, illetve nyelvtudásukat szeretnék elmélyíteni, aktívvá tenni. (Do you speak English? Of course I do!!)
Nem véletlenül cégünk a legnagyobb külföldi munka közvetítő Magyarországon. Sikerünk záloga a személyes interjú, a széleskörű tájékoztatás és a külföldi tapasztalatokkal is rendelkező munkatársaink szaktudása. több mint tízezer, külföldön sikeresen elhelyezett ügyfelünk tanúsíthatja: Ha külföldi munka, akkor Euwork! Aktuális külföldi munka ajánlatainkat ide kattintva olvashatod.

Az alkalmazottak száma

5-9 alkalmazott

A cég címe

Euwork Kft.
Szófia utca 15., fsz. 5.
1068 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Tanay Marcell
E-mail: Küldje el önéletrajzát