Customer Service Advisor - UK

Euwork Kft.

A munkavégzés helye
Anglia, St Neots, Nagy-Britannia
Munkaidő
teljes munkaidő
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
600000 HUF

Munkahelyi információk

Nemzetközileg elismert, szépség,- és egészségmegőrzéssel foglalkozó nagyvállalat számára keresünk németül és angolul folyékonyan beszélő Customer Service Advisor pozícióba kollégákat. Munkavégzés helyszíne: St. Neots, UK.

Feladatok:
• folyamatos kapcsolattartás külföldi partnerekkel,
• a cég nemzetközi ügyfeleink támogatása, informálása telefonon, esetenként e-mailen
• a telefonhívásokhoz tartozó adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:
• Nyelvtudás: felsőfokú, C1 német (szóban és írásban) és felsőfokú C1 angol (szóban és írásban)
• MS Office alapos (Word, Excel, Outlook) ismerete
• Ügyfélközpontú gondolkodás
• Jó problémafelismerő- és megoldó képesség
• Jó stressz- és monotonitástűrés
• Csapatmunkára való készség

Amit kínálunk:

• Munkaidő: 37.5 óra/ hét, különböző műszakokban 07:00-20:00 között
• Fizetés: bruttó £20.000- 21.500/ év, műszaktól függően.
• 3 hetes betanulás
• Fizetés már a training ideje alatt is
• Segítség az ügyintézésben
• A munkáltató segít szállást találni

Relokációs Csomag:

• Repülőjegy
• 1 hónap szállás reggelivel

Jelentkezés: angol nyelvű, szakmai önéletrajz elküldésével az paul@euwork.hu címen

Több információ a customer care munkáról

Irodáink:
Budapest: 06-1/203-5833
Miskolc: 06-30-607-1650
Csíkszereda: +40-266-312-111

Kérjük, hogy hétfőtől péntekig 9 és 17 óra között telefonáljanak a megadott telefonszámokon.

Megbízó

Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

Egészségügy

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Haladó (C1) vagy
Német nyelv - Haladó (C1)

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk azzal a céllal alakult 10 évvel ezelőtt, hogy külföldi munkát közvetítsen mindazok számára, akik külföldön szeretnének hivatalos keretek között dolgozni és ezzel későbbi életüket anyagilag megalapozni, illetve nyelvtudásukat szeretnék elmélyíteni, aktívvá tenni. (Do you speak English? Of course I do!!) Sikerünk záloga a személyes interjú, a széleskörű tájékoztatás és a külföldi tapasztalatokkal is rendelkező munkatársaink szaktudása. Közel négyezer, külföldön sikeresen elhelyezett ügyfelünk tanúsíthatja: Ha külföldi munka, akkor Euwork!

Az alkalmazottak száma

5-9 alkalmazott

A cég címe

Euwork Kft.
Szófia u. 15, fsz 5.
1068 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Deákvári Pál
Tel.: 06-1/203-5833
E-mail: Küldje el önéletrajzát