Idősotthoni gondozói állás Angliában

Euwork Kft.

A munkavégzés helye
Anglia, Egyesült Királyság
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Az Egyesült Királyság területén legelterjedtebb gondozási forma - a házi gondozás mellett - az idősotthoni ellátás. Számos, ezen a területen elismert partnerünk számára keresünk tapasztalt vagy tapasztalattal nem rendelkező, angolul beszélő gondozókat, gondozónőket.

Főbb feladatok:

a napi rutinban, fizikai és egészségügyi ellátásban való segítségnyújtás
gondozottak kiszolgálása étkezéseknél
szociális, lelki gondozásban, foglalkoztatásban nyújtott asszisztencia
gondozottak egészségügyi állapotának figyelése

Elvárások a jelentkezőktől:

társalgási szintű angol nyelvtudás
nyugodt, türelmes személyiség, empátia
gondozásban szerzett korábbi tapasztalat előny, de nem feltétel
hajlandóság túlórára, természetesen nem elvárt, de érdemes tudni, hogy van lehetőség túlórára

Munkavégzés helye:

Angliai nagyvárosok környéke
Vidéki kisebb települések

Amit mi kínálunk:

£8,72 és £9.20 óránkénti bérezés
Fél év után lehetőséget előrébb lépni
bentlakásos szállás, mely ára körülbelül 60-90 font/hét
nyelvtanulási lehetőséget

A kiutazáshoz szükség van erkölcsi bizonyítványra és referenciára. Indulási tőkeként érdemes az első hónapra elegendő költőpénzt vinni (300 GBP). A szállásra kauciót nem kell fizetni. Közvetítői díj nincs.

Megbízó

Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

Cégünk azzal a céllal alakult 10 évvel ezelőtt, hogy külföldi munkát közvetítsen mindazok számára, akik külföldön szeretnének hivatalos keretek között dolgozni és ezzel későbbi életüket anyagilag megalapozni, illetve nyelvtudásukat szeretnék elmélyíteni, aktívvá tenni

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Küszöbszint (B1)

Jogosítvány

B

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

2006 óta Magyarország egyik legnagyobb külföldi munkaerő toborzó cége vagyunk. Amivel foglalkozunk: munkaerő toborzás, munkaerő közvetítés, személyzeti tanácsadás.

Az alkalmazottak száma

50-99 alkalmazott

A cég címe

Euwork Kft.
Városház utca 3-5. félemelet
1052 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Center
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 2664983  Megjelentetés dátuma: 2020.09.29.