Villanyszerelő - Németország

Euwork Kft.

A munkavégzés helye
Németország
Munkaidő
teljes munkaidő
Bérfeltételek (bruttó)
2 700 EUR-tól/hónap

Munkahelyi információk

Lipcse mellé keresnke NÉMET NYELVEN ALAP szinten beszélő villanyszerelőket.

Feladatok:

- Különböző kapcsoló és vezérlő szekrények bekötése
- Vezetékek behúzása/illesztése és bekötése tervrajz, illetve kapcsolási rajzok alapján.
-Gyártási létesítmények javítása
- Elektromos munka a csarnokban

Elvárások:

-Releváns szakirányú végzettség
-több éves tapasztalat
-Önálló, precíz munkavégzés tervrajz alapján
- A2-es német vagy angol nyelvtudás
- B jogosítvány, autó

Amit kínálunk:

-Fizetés: -Bruttó: 17€/óra
-Helyszín: Bitterfeld-Wolfen, Németország
-Hosszú távú munkalehetőség, egész éves foglalkoztatás
-Német bejelentett munkaviszony, határozatlan idejű munkaszerződés, szerződés megküldése kiutazás előtt
-Szállás megszervezése (250 €/hónap)

Jelentkezését várom minden hétköznap 9-17 óráig a +36 30 329 1207-es számon, illetve német nyelvű önéletrajzát a [email protected] email címre!

Megbízó

Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

Cégünk azzal a céllal alakult 10 évvel ezelőtt, hogy külföldi munkát közvetítsen mindazok számára, akik külföldön szeretnének hivatalos keretek között dolgozni és ezzel későbbi életüket anyagilag megalapozni, illetve nyelvtudásukat szeretnék elmélyíteni, aktívvá tenni.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Beszélt nyelvek

Német nyelv - Alapszint (A2)

Jogosítvány

B

Szakmai tapasztalat években

2

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

2006 óta Magyarország egyik legnagyobb külföldi munkaerő toborzó cége vagyunk. Amivel foglalkozunk: munkaerő toborzás, munkaerő közvetítés, személyzeti tanácsadás.

Az alkalmazottak száma

50-99 alkalmazott

A cég címe

Euwork Kft.
Városház utca 3-5.
1052 Budapest

Kapcsolat

ID: 2547136  Megjelentetés dátuma: 2020.09.15.  A munkabér alsó határa (bruttó): 2 700 EUR/hónap